lilul990• 08 ноября в 16:06

Трамп проти росії і китаю

Зібрав лідерів центральної Азії, на зло кремлю і панді. Не знаю, шо він там їм наобіцяв. Видно, шо хлоп серйозно сприймає китайську загрозу.

Якби трампу ще вдалося переломити росію і схилити на свій бік. Створити всі умови для убивства путіна і купити лояльність його наступників. У 2026 році, якщо цього не станеться, то кацапи з одобрєнія панди нападуть на Європу, пока Європа не може рішить - вона до красівих чи до умних.

У сосновці в польші викрили хорошого руського тіпа активіста який шпигував на користь фсб. Будьте обережні з росіянами і білорусами за кордоном.
Love_Love_Love_• 08 ноября в 16:08
О хоспаді, в нього там сором пʼять пятниць на тижні.
автор lilul990 • 08 ноября в 16:09
У принципі росія все одно програє, але якою ціною. В любых розвитках подій.
Беляшик-cd4c• 08 ноября в 16:20
Не будет в Европе войны, что вы несете? Лишь бы тащить сюда громкие заголовки.
tarveldy• 08 ноября в 16:50
Ответ дляБеляшик-cd4c
Десь я таке чула, років 15 тому, і мова була про Україну
Иошши• 08 ноября в 17:28
Ответ дляlilul990
та слышали зеля говорит что у РФ нет успехов на фронте и по этому они решили захватить Покровск