Дама_из_рекламы• 08 ноября в 18:10
Ну що, дівчатка, розберем моїх женихів))
Вечір в хату)
Розвідна, дуже доросла, мала 2х коханців і зустрічалась то з одним, то з іншим, всерйоз не сприймала нікого. Обидва дуже яскраві особистості, знають один про одного, але особисто не знайомі. Один, правда, знає як виглядає інший, бо він досить відомий. Дійшло до того, що обидва поставили перед фактом серйозних стосунків. У того, до кого лежить серце, з війною накрився бізнес - хлопці то воюють, то ховаються(
Пропонує їхати з ним зникнути до кінця війни.
Другий працює на себе особисто, на посторонніх не зав´язаний, доходи такі, що пропонував вибрати подарувати авто в час, коли я зустрічалась з першим((
Не продалась.
Зараз додам опитування, скільки дівчат би вибрали серце і зйомну халабуду з тим, від якого ноги підкошуються. Чи з тим, що купив би зірочку з неба якби попросила, але від усього, окрім оберемків квітів, відмовляюсь, бо совісно, бо не кохаю(
Працюю, житло є, живу сама.
Отже, перевірочка на меркантильність))
Не продалась.
Працюю, житло є, живу сама.
Отже, перевірочка на меркантильність))
Результат:
вже голосів:
21 (61.76%)
Достаток
13 (38.24%)
Кохання і все з "0"
ЖующаЯКонфету• 08 ноября в 18:12
Так хотів подарувати авто але все ж не подарував)))
Хто хоче дарує а не триндить
Викликаю на дебати• 08 ноября в 18:12
Ой мля, на кого это сказки рассчитаны. Кто хочет подарить авто, берет и дарит. А так трепло обыкновенное что он, что вы
Распутница• 08 ноября в 18:13
Я в свое время выбрала любовь...а сейчас бы выбрала доход...Для меня в шалаше не рай...
Поторописька• 08 ноября в 18:13
Авто? Вам подарували ви відмовились чи як?)) Бо все інше трандьож
Викликаю на дебати• 08 ноября в 18:13
Ответ дляЖующаЯКонфету
Хто хоче дарує а не триндить
И автор такая гордая не продалась 😂
А сейчас уже не знает кому продаться
Мой_ужин• 08 ноября в 18:15
Не выбрала бы ни одного, ни другого. Зачем?
Встречаетесь и встречаетесь себе дальше. Зачем куда то ехать, если у вас есть свое жилье и работа? Ради чего?
ЖующаЯКонфету• 08 ноября в 18:15
Ответ дляВикликаю на дебати
И автор такая гордая не продалась 😂
А сейчас уже не знает кому продаться
Та да и эти ее заламывания рук я не продалась без любви
Кusalochka• 08 ноября в 18:15
Я за более выгодного в Вашем случае. Вы не любите ни одного) если бы с кем-то одним была бы любовь, то не было бы второго.
КараПузовна• 08 ноября в 18:20
Живите и дальше сама и не морочте мужчинам голову, если они реальные, конечно)
Когда хочешь попой усидеть на двух стульях зачастую бывает беда. Потеряете обоих
Неробименінерви• 08 ноября в 18:22
Ответ длявкрации
А що значить ’не продалась’, якщо ви і так вже коханці були?
Давала, но не брала
автор не проститутка какая-то, а честная лядь😂
Кукусикиииииии• 08 ноября в 18:23
Ответ дляЖующаЯКонфету
Хто хоче дарує а не триндить
Мені колишній теж хотів авто подарувати))) І квартиру)), і відпочинок теж хотів подарувати))) ой, скільки ж всього він хотів подарувати))) що аж іншу трахав паралельно)) А зараз нікому не потрібний ні мені, ні їй
Куда_бежать• 08 ноября в 18:26
Зникнути до кінця войни - де? Ваша робота і квартира ж десь не там, де ви будете зникати, що конкретно він пропонує, де жити що їсти?
Дама_из_рекламы
• 08 ноября в 18:27
Ответ дляЖующаЯКонфету
Хто хоче дарує а не триндить
Діла не буде))
нахер же послала) і сказала що хоче мене купити
Колгоспниця• 08 ноября в 18:28
Ответ дляКукусикиииииии
мне еще звезду подарил єкс, все остальное хотел
Кукусикиииииии• 08 ноября в 18:28
Ответ дляДама_из_рекламы
Діла не буде))
А що купувати, як ви і так спите з ним?)
Nathalie27• 08 ноября в 18:29
Ответ дляДама_из_рекламы
Діла не буде))
А якби не запропонував подарувати авто, то нахер би не послала і кохала б його далі? Мда
рукиЖимолости• 08 ноября в 18:29
Знаю одну такую))) знакомая)))
Ну стільки відомих коханців було, ну стільки крутих і заможних, ну стільки прямо... Прожила все життя з чмонею, який все життя розказував що гроши то не головне. На мінімалку.
Дама_из_рекламы
• 08 ноября в 18:30
Ответ дляПоторописька
У мене є своє авто. Обмовилась, що мрію про інше. Хотів подарувати. Накидав варіантів щоб вибрала - відмовилась, бо совісно. Спати з одним, а взяти авто від іншого? Ну це too much
Неробименінерви• 08 ноября в 18:30
Ответ дляКукусикиииииии
Может контакты второго? По описанию автора там один мужик подходит другому очень. И знают друг о друге... автор лишняя
Nathalie27• 08 ноября в 18:30
Ответ дляДама_из_рекламы
А нахєр навіщо слати?
Поторописька• 08 ноября в 18:31
Ответ дляДама_из_рекламы
Хто хоче то й дарує. Запам´ятайте просто
)))
Дама_из_рекламы
• 08 ноября в 18:31
Ответ дляКараПузовна
Реальні