Фрикаделька• 14 октября в 22:02

в кого новий кавалер чи коханець у 40+

Дівчата, випадковий рілс в інстаграмі навіяв думку. Мені 37 і немає стосунків, щось намічається але разом іще не ночували. І я звичайно наче ще не сказати щоб стара, але від природи не красуня і якщо при параді то норм, але зранку, якщо ще й щось пішло не так, то обличчя ну дуже не дуже. Питання до дівчат у яких в 40-45+ а то і старше, свіжі стосунки, саме от ще романтика і все таке, ви як перед ним увечері і зранку, не соромитеся без макіяжу? Коли вже рідний любимий чоловік який бачив вас всяку, то зрозуміло, а от як жінки в зрілому віці заводять стосунки, чесно, якось стрьомно себе демонструвати "без прикрас"
Сорока-ворона• 14 октября в 22:04
А к чему эти фотки? 😆
автор Фрикаделька • 14 октября в 22:04
в мене ще трапляється іноді тааакі набряки з ранку, я просто не думаю що я одна така на світі, і от як....
Бутерброд з ікрою• 14 октября в 22:05
Я не маскуюсь, мені немає чого соромитися. Я однакова що зранку,що ввечері
Вилами по воде• 14 октября в 22:06
первый раз не привычно - потом нормально
автор Фрикаделька • 14 октября в 22:07
Ответ дляСорока-ворона
А к чему эти фотки? 😆
та це я скрін із відео зробила. Там сценка розігрується типу вони лягають спати і він щось там образився і вона прийшла до нього на диван. І я замислилася, жіночка вже геть немолода, але і в такому віці стосунки заводять. І ця прям при такому хард мейкапі, ясно що для відео, але ж чоловіки теж очима люблять, і цікаво як би вона насправді лагодилася на романтичну ніч, якщо це якийсь новий чоловік. Просто підозрюю що якщо змити оту всю штукатурку то там видовище буде не для слабонєрвних
автор Фрикаделька • 14 октября в 22:08
Ответ дляБутерброд з ікрою
ну так може ви симпатична від природи
Швидка Настя• 14 октября в 22:09
Ніяк ,шукати старшого чоловіка який сприйме вас таку ,як є
Бутерброд з ікрою• 14 октября в 22:09
Ответ дляФрикаделька
ну так може ви симпатична від природи
Я себе люблю такою як є, якщо не подобаюся,то немає чого стосунки зі мною заводити
Мerida• 14 октября в 22:10
а он с утра пэрсик? Придумали вы себе что-то
автор Фрикаделька • 14 октября в 22:12
дівчата, то тут ні в кого комплексів нема взагалі, це я одна така притрушена?
Все будет, но потом• 14 октября в 22:13
Ответ дляФрикаделька
Моя мама в 55+ лет встретила любовь своей юности. Прожили вместе 10 лет до его смерти. Она считает эти годы самыми счастливыми.
автор Фрикаделька • 14 октября в 22:14
Ответ дляМerida
так вибачте, він хоч і не персик але чоловіки не роблять мейкап принаймні. Я не скажу що прямо малююся, але себе трохи лякаюсь без мейку) об´єктивно я не дуже
Ашотакоя• 14 октября в 22:14
Ответ дляФрикаделька
Все в большей или меньшей мере могут быть притрушенными, просто не все вещают про это в тырнетах. По вашему посту, так вы как будто никогда с мужиком не жили и не просыпались ))
Кондуктор трамвая• 14 октября в 22:14
Мляха автор, отношения не зависят от молодости и красоты
Эскиз бесконечности• 14 октября в 22:14
Неужели мужики такие тупые что считают макияж естественным состоянием женщины и никогда без оного женщин не видели? Где такие водятся?
Маю сечі• 14 октября в 22:15
Мне кажется, что нетак много обычных женщин, которые профессионально красятся и имеют супер классную косметику. Чтобы прям значительно улучшать свою внешность. Да, какие-то неровности кожи, пятнышки, но чтобы человек прям не понимал насколько вы отличаетесь от без косметики, очень вряд ли.
автор Фрикаделька • 14 октября в 22:15
Ответ дляВсе будет, но потом
ну та це зрозуміло що люди зустрічають кохання в зрілому віці, мені цікаво саме перші ночі, наврядчи мама з вами ділилася такими подробицями
Борисфенка• 14 октября в 22:16
Ответ дляФрикаделька
Ви одна. Вийшла заміж в 43 роки, чоловік інколи помічає хардкор-макіяж, решту часу любить таку, як є.
Недавно говорила про те, що треба мабуть пластику робити, роки біжать. Сказав не страждати дурницями, головне - здоров´я.
автор Фрикаделька • 14 октября в 22:17
Ответ дляАшотакоя
так я тоді була молода і свіжа) і чесно, взагалі не знала що таке набряки. Це з віком усе. А в когось геморой після пологів, а в когось діастаз, і т д і т п. Мені просто цікаво як жінки із усим цим добром вступають у нові відносини
автор Фрикаделька • 14 октября в 22:18
Ответ дляМаю сечі
Не знаю, може то я сама собі така різна здаюсь
Полтавська галушка• 14 октября в 22:18
Ответ дляФрикаделька
Ну у меня например контрастная внешность, темные глаза, темные брови и волосы. Мои макияж это вв крем, немного румян и тушь. Поэтому для меня вообще это не критично.
Ашотакоя• 14 октября в 22:18
Ответ дляФрикаделька
Показывают на первом свидании геморрой с диастазом, если самец не испугается, то потом вступают в отношения.
автор Фрикаделька • 14 октября в 22:20
Ответ дляПолтавська галушка
в мене шкіра вже така собі. Почервоніння, ніс червоніший за решту обличчя, пори розширені. Якщо намазюкаюся тональником то наче нічого
Б´ю байдики• 14 октября в 22:20
Ответ дляФрикаделька
Есть комплексы. Тоже думаю, если бы развелась, никого бы не искала больше
Мудрецыха мира• 14 октября в 22:20
Мне 44, мой макияж - пудра, тушь для ресниц. Сейчас в отношениях с новым мужчиной, он старше. Вообще не парюсь. Я такая, какая есть. Он мне все время говорит, зачем ты красишься?))
Жерица ночи• 14 октября в 22:20
Теж про це думала, але не про косметику (це прямо по дитячому) а про тіло, про живіт, не ідеальні стегна і т.д., та і тіло чоловіче в 40+ обʼєктивно не дуже. Є звичайно чоловіки, які залишаються до 60 в дуже гарному вигляді, але все ж то меншість. Але мабуть самотність протягом довгого періоду зробить свою справу, і буде пофіг на тіло, головне, щоб людина хороша)))
автор Фрикаделька • 14 октября в 22:21
Ответ дляМудрецыха мира
блін, може секрет у тому що дівчата 40+ знаходять собі чоловіків 50-60+? Тоді звичайно мабуть не паришся. В мене молодший трохи, ще і гад симпатичний.
Патриоточка• 14 октября в 22:22
Ответ дляФрикаделька
У вас есть дети?
автор Фрикаделька • 14 октября в 22:23
Ответ дляЖерица ночи
В мене тіло ок норм, займаюсь спортом, не народжувала, в 37 іще поки тримаюся. Як далі буде хто зна. А от обличчя без ’обробки’ не фонтан. Мабуть так, якби зустрічалася із чоловіками набагато старше то не парилася б , але вони мене не приваблюють
автор Фрикаделька • 14 октября в 22:24
Ответ дляПатриоточка
У вас есть дети?
ні