Тектологиня 80lv• 08 ноября 2025
У мене завтра аж три год електрики на день коли я «живу»
Якби був мінус на дворі, то і того не було б, я так розумію. І це ще навіть не зима. І навіть не нуль на дворі.
Тракторні війська• 09 ноября 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Твоє ПВО і має бути таким-то і стояти там-то, саме щоб могти захистити. Якщо інакше - то протиповітряної оборони у нас нема.
Логіка яка? Війна продовжуєттся, мобіл. теж, а країна жеве із трьома год світла на світловий день. Може він хоче щоб держава стала непотрібна навіть росіянам така роздовбана? Так от не стане.
Вам надо в Генштаб, будете ПВО расставлять на правильные места. Уверенна, тогда ни одна ракета не пролетит.
Тектологиня 80lv
• 09 ноября 2025
Ответ дляТракторні війська
Не в мій карман було списано на захист енергетики. Такі цифри мають мати результати. Крапка. А не обісратися від одного обстрілу, причому щоразу. Ще раз - росіі нічого не варто здійстити і 2, і 3 обстріла поспіль. Я взагалі дивуюся, чого лише один завжди. І що тоді буде ?
Тракторні війська• 09 ноября 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Один? Серьезно? За четыре года война аж один обстрел? Прикольно. А я думала у нас ряд ТЕЦ исчезли еще раньше. А оказывается всего один.
Красавица писяная• 09 ноября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Чем бомбить? И еще у них ПВО есть
Диванными политолухами с маниной ботофермы. Это единственное, что у нас есть в большом количестве...
Брюльтик• 09 ноября 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Все просто. Не можуть вони 2-3 поспіль такого масштабу, то й уся таємниця.
Леплю из пластилина• 09 ноября 2025
Ответ дляРаспутница
Нехай це буде саме важливе питання в житті : як попити каву. Чесно. Не гневіть Бога.
Сходіть в аТБ і зробіть собі каву на генераторі. А ще запитайте сусідів, чому вони добивають енергетику. Ну якщо вирішите шукати винуватих.
Де ви побачили пошук винуватих?
Леплю из пластилина• 09 ноября 2025
Ответ дляПолБатона
Газа запустила звідки? З чого?
З стояку, якій до плит всіх жителів. Звісно що не з балончика
Тектологиня 80lv
• 09 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Ну це я быльшої нісенітниці не чула))) 1 день балістика кинжали шахеди іскандери, другий день - калібри-малібри і шахеди.
Тектологиня 80lv
• 09 ноября 2025
Ответ дляТракторні війська
А можна Ви просто ще раз прочитаєте? Щоб я не розжовувала елементарні для розуміння речі
Тектологиня 80lv
• 09 ноября 2025
Ответ дляТракторні війська
Фраза «чому завжди один обстріл» по Вашу що могла означати?
Брюльтик• 09 ноября 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Звісно -звісно)))