Здравствуйте. Обратилась к гастроэнтерологу с болями в желудке и тошнотой. Мне поставили диагноз хронический гастрит, фгдс не делала. Месяц пила нольпазу и аспазмин, сижу на диете, сейчас пью альтан. Тошнота прошла быстро, но иногда бывает тяжесть в желудке после еды. Подскажите, как долго у вас сохранялись симптомы гастрита? За месяц все должно было пройти или это дольше времени занимает?
lesya-0405• 09 ноября в 17:23
А як вам могли поставити такий діагноз без гастроскопії? На картах розкинули?
Добавлю: делала узи брюшной полости, сдавала кровь, печёночный пробы, хеликобактер.
lesya-0405• 09 ноября в 17:42
Ответ дляRain sound
Це все добре, але основне дослідження для шлунку, все ж таки гастроскопія. Печінкові проби ніяк не покажуть наявність чи відсутність гастриту. Аналіз крові на хелікобактер теж мало інформативний.
Потрібно зробити гастроскопію. Аналізи і узд - це додаткові показники.
+ препарати, що ви пропили, більше знімають біль, спазми, а основний препарат, який має обволікаючу та захисну дію для шлунку - не прописали. До речі, альтан містить лактозу, від неї може бути здуття і важкість
В мене була виразка і гастрит. За місяць вилікувала.