Не будь КакСвета• 09 ноября в 17:54
Що подарувати чоловіку?
Хочу зробити презент за допомогу мені, щось символічне, але щоб людині було приємно.
Раз одела не бу• 09 ноября в 17:57
Не знаю, идей нет. Т.к. если бы знали любит ли он там, не знаю, коньак, например, то не спрашивали бы..
Не будь КакСвета
• 09 ноября в 17:58
Ответ дляВакцениро Вона
Ви хоч би бюджет написали
Символічне, маю на увазі не великий
Муууумие• 09 ноября в 17:58
Скоро Новий рік, можна щось тематичне. Якусь гарну ялинкову прикрасу, наприклад.
ніколи такого не було• 09 ноября в 17:59
Книгу, солодощі, чай/кава, набір сирів, набір фруктів/горіхів
Вакцениро Вона• 09 ноября в 18:00
Ответ дляНе будь КакСвета
Символічне, маю на увазі не великий
«Не великий»- це скільки? Ви ж розумієте, що для одного невеликий бюджет це пару тисяч, а для когось-до 100 гривень. Як Вам можна щось порадити, якщо Ви суму не пишете? Шоколадку купіть.
Шумелка Мышь• 09 ноября в 18:01
Ответ дляНе будь КакСвета
Символічне, маю на увазі не великий
Торт спечіть якщо він таке любить.
Деякі$чоловіки дуже цінують таке
Кукусикиииииии• 09 ноября в 18:03
Чужому чоловіку - торт? Якось інтимно. Щось подарункове,тематичне, сувенірне відповідно до зацікавлень. Але не їжу
Шумелка Мышь• 09 ноября в 18:05
Ответ дляКукусикиииииии
Омг. В мене торт з інтимом не асоціюється якось.
Ми коли переїхали в новий будинок, сусідка принесла тортик. Думаєте вона залицятися?
Українська зірочка• 09 ноября в 18:32
Ответ дляШумелка Мышь
Інтим - не означає секс, це в розумінні,що жінка домашньою їжею зваблює
Кукусикиииииии• 09 ноября в 23:17
Ответ дляШумелка Мышь
Сусідка сусідці - норм, знак гостинності й налагодження добросусідських стосунків. Чужому чоловікові - це означатиме перехід до ближчих стосунків, не обов´язково сексуальних, але до ближчих.
Шумелка Мышь• 10 ноября в 00:36
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я про секс і не пишу. Це просто їжа)
Шумелка Мышь• 10 ноября в 00:36
Ответ дляКукусикиииииии
В моєму світі такого не має))
Українська зірочка• 10 ноября в 16:37
Ответ дляШумелка Мышь
Я про секс і не пишу. Це просто їжа)
Для чоловіків це має зовсім інше значення
Шумелка Мышь• 10 ноября в 16:48
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ой не видумуйте