СамавиховуюКота• 09 ноября в 22:39
Ендокринолог Київ
Порадьте будь ласка ендокринолога в Києві для доньки, сильно почала набирати вагу , а харчування не змінилось.
Весотехник• 09 ноября в 22:53
Я з сином недавно була в Святошинському районі у державного ендокринолога. Лікар сподобалась більше, ніж до цього ми були в приватній клініці.
Всех в сад• 09 ноября в 23:09
Охматдит ,там всі норм .Моя у Іваненко.Можна за направленням а можна на платний прийом (щось від 200 до 400 коштує наче )
Шиворот Навыворот• 09 ноября в 23:14
Ответ дляВесотехник
Фамилия, какая поликлиника?
Весотехник• 09 ноября в 23:23
Ответ дляШиворот Навыворот
Фамилия, какая поликлиника?
Лікарня #7 на бульварі Вернадського.
Ендокринолог Тарикіна Катерина Миколаївна.
Було направлення.
Я до неї записалась через Хелсі24.
Прийом безкоштовний. Видала два направлення на безкоштовні аналіз крові (по 5 показників кожне).
Було направлення.
Я до неї записалась через Хелсі24.
Шиворот Навыворот• 09 ноября в 23:32
Ответ дляВесотехник
Лікарня #7 на бульварі Вернадського.
Було направлення.
Я до неї записалась через Хелсі24.
Було направлення.
Я до неї записалась через Хелсі24.
А, это детский
нужен взрослый
Весотехник• 09 ноября в 23:44
Ответ дляШиворот Навыворот
А, это детский
нужен взрослый
Це вам потрібен дорослий.
В автору - дитячий.
Весотехник• 09 ноября в 23:52
Ответ дляСамавиховуюКота
Перед пубертатним періодом часто прибавляється вага. Бо для статевого дозрівання важлива жирова тканина. Якраз нормально для дівчинки обростати жирком в віці 8-9 років.
Жирова тканина синтезує та накопичує гормони, зокрема естроген.
Але до ендокринолога все одно треба сходити.
Пацан к успеху шел• 10 ноября в 00:16
Ответ дляШиворот Навыворот
А, это детский
нужен взрослый
Дорослий раджу Струк Марину Анатоліївна, багато де приймає, погугліть
Ніколи не збрешу• 18 ноября в 17:15
Дуже раджу Медіком Белінгіо Тетяна Олександрівна, донька схудла на 25 кг. Підібрала лікування, аналізи, донька сіла на дієту, хоча до візита лікаря ,не хотіла слухати про дієти. Зараз спостерігається у лікаря, бо є проблеми зі здоров’ям.