Нові експерименти над українцями. Не попадіться, якщо не бажаєте щоб над вашим тілом і здоров´ям експериментували.
Елена 2016• 23 июня в 14:55
и что? на кафедре онкологии в 4 больнице Днепра, летом 2006 года был проведен эксперимент, онколог Хоменко испытывал платиновую химию по американскому протоколу и было 20 добровольцев, это были пациенты с карциномой 3 степени с простанием Mts в мягкие ткани. Из 20 человек сегодня живы и относительно здоровы 16. Поэтому о себе скажу - если это будет крайняя мера, я ее использую. И мне плевать на ваше мнение автор
Ответ дляЕлена1265
А вы думаете, чтоб без клинических исследований как-то возможно изобрести лекарства для лечения болезней?
Я знаю, що остання стадія випробувань - на людях. І бажано, щоб це були добровольці, які дали свідому інформовану згоду надати своє тіло для медичних експериментів.
Ответ для-Ань-
Так если лекарства находятся в стадии испытания, людям об этом сообщат. То, что у вас в теме, означает, что Украина дала разрешение, до этого разрешения нельзя исследования проводить в Украине, даже с согласия добровольцев
Ответ для-Ань-
Например, моему другу, которому нужна пересадка сердца, предложили лечение таким препаратом, он проинформирован. Но без разрешения Украины на испытания, такого предложения бы не было
Ответ для-Ань-
Вы просто не понимаете, что такое КИ. Моя подруга даже банальный Нурофен при температуре не может выпить без разрешения врача из КИ.
Это из серии пропал мальчик в ТЦ, а потом его там нашли через 2 недели без почки.
В КИ врач изучает и регулирует каждое движение пациента, чтобы получить как можно более точную информацию о действии лекарств, это невозможно сделать тайно, без согласия пациента.
КИ длятся годами.
Ответ дляSo_so
КИ длятся годами.
И, кстати, людям приходится ехать в другие страны, чтоб начать экспериментальное лечение, которое может им помочь, если в Украине нет на это разрешения
Ответ дляЕлена1265
Сообщат...
Про експериментальні коронавірусні уколи багато кому ’сообщіли’, перед тим як вколоти експериментальний препарат в тіло? Кілька доз в 1 тіло.
То навіть не вакцини, а експериментальні препарати. Не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Номер судового провадження 2/501/1535/21
МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.
Ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Ответ для-Ань-
Сообщат...
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Наша песня хороша… 😂
Ответ дляSo_so
КИ длятся годами.
Найкоротше клінічне дослідження тривало всього 4 дня. ЧОТИРИ ДНЯ.
Вакцину ’дослідили’ за 4 дня і бігом колоти пацієнтів.
ЗдохниПуйло• 23 июня в 15:13
Автор, от ви така вся проти ліків, випробувань, скажіть, а у разі чого ну там енцефаліт, онко, пневмонія ви будете лікуватись?
miotornado• 23 июня в 15:15
Ответ для-Ань-
А разве бывает по-другому? В испытаниях участвуют только добровольцы, причем чтобы попасть на них нужно пройти жесткий отбор.
Ответ для-Ань-
Ви помиляєтесь, здорові добровольці - це перша фаза вивчення фармакокінетики і безпеки. Людям за це платять, 2-4 фази має бути вже якась нозологія ( хвороба). Але відкрию вам секрет, в ЄС - в 20 раз більше досліджень, ніж в нас, а в США - раз в 100 більше на однго хворого, порівняно з Україною. Кліндослідження зменшують фінансове навантаження на систему охорони здоров´я країни, бо фарм компанії платять за лікування, аналізи, а часом і за дорогу пацієнтам.
Ответ дляIrpland
В тому і проблема, що для досліджень ретельно відбирають максимально здорових добровольців. Щоб поменше було побічок від препарата. А потім, коли цей препарат назначають всім підряд, вилазять нові побочки.
ЗдохниПуйло• 23 июня в 15:21
Ответ для-Ань-
Уже не19рік, угомоніться. Скажіть, а ви знаєте як вмирають від правця чи сказу? Ви б у разі глибокої рани чи укусу скаженого пса не вакцинувались?. Були б проти протиправцевого імуноглобулін чи вибрали вмерти від перелому хребта?
ЗдохниПуйло• 23 июня в 15:23
Ответ для-Ань-
Не вигадуйте про мене те, чого я не писала. Ви сьогодні якими ліками полікувались? Чи сьогодні ви проти ліків?
Ви написали, що проти того, щоб люди мали право вибирати чи вмирати чи лікуватись дослідницькими методами, то ви будете чим лікуватись у разі чого ліками, які досліджують століттями чи лопухом?
ЗдохниПуйло• 23 июня в 15:24
Ответ для-Ань-
Не вибирають, а добровольці самі дають згоду, що ви мелете?
Ответ для-Ань-
Там все складніше, 1 фаза здорові добровольці, потім 2а і 2б відбирається на які хвороби теоретично може впливати і різні дози у хворих пацієнтів. Потім 3 фаза - ефективність лікування, як впливає на перебіг хвороби, може бути порівняння з вже існуючими аналогами. І це довго, років 5-7 з моменту затвердження МОЗ КД - до появи в аптеці препарату.
Ответ дляЗдохниПуйло
Чомусь в вашому ’праві вибору’ нема варіанта бути здоровим.
ЗдохниПуйло• 23 июня в 15:25
Ответ для-Ань-
Буває по-різному.
По якому різному? Ви хоч в курсі як це відбувається?
Ответ для-Ань-
Так без согласия никто в КИ не возьмёт, это обязательное условие и пациент имеет право выйти из исследования на любой стадии протокола.
Ответ для-Ань-
В Україні тільки 2 центри на здорових добровольцях. Це не лікарні, як ви туда ’випадково попадете’. Здоровим добровольцям платять гроші, вони підписують інформовані згоди про шкоду/ризик. Платять мало, щоб гроші не були мотивуючим фактором