ФФФФристайла• 09 ноября 2025
Спортлайф
Дзвонила дізнатися чи є в них приватні заняття із тренером для плавання,запропонували взяти абонемент в басейн за пʼять тисяч і тоді окремо до цього найняти тренера ,щей здивувались,що мені таке не підходить
Полонянка SexShop-а!• 10 ноября 2025
Ответ дляKittaa
Це ж ціна за рік
Нет такой цены на год в Спортлайфе. Я недавно покупала за 18тыс абонемент с бассейном и это еще по скидке для постоянных клиентов
Попразендовна• 10 ноября 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Нет абонемента просто в бассейн. Есть зал+бассейн
Может в разных городах по разному. Это 2я тема где я вижу что отдельно бассейн продают
Налогообложу• 10 ноября 2025
Ответ дляПопразендовна
Можливо Автор щось не зроозуміла, а взагалі внлмкі басейни, принаймі в Києві так і працюють, береш абонемент, зазвичай це фіксована сума занять, і окремо тренер, спортлайф зручний що ти в будь який день, в будь який час можеш прийти, і хочеш кардіології, хочеш групові, хочеш силові, хочеш бассейн. Претензії автора не розумію, не підходить такий варіант, шукаємо інший, це як прийти в діор і розповідати що у манго сумка 30 евро, а в них 3000
Налогообложу• 10 ноября 2025
До речі, Автор, у вартість бассейн входять і групові занять, там плавати не потрібно
Говорю відверто• 10 ноября 2025
Ответ дляФФФФристайла
То у вас державний басейн за таку вартість?
Так
ФФФФристайла
• 10 ноября 2025
Ответ дляНалогообложу
З чого?
ФФФФристайла
• 10 ноября 2025
Ответ дляГоворю відверто
Так
А де знаходиться ,якщо не секрет?
Говорю відверто• 10 ноября 2025
Ответ дляФФФФристайла
А де знаходиться ,якщо не секрет?
Львів, але напевно ви з Києва)