Краля-Галя• 10 ноября в 15:57
Сейчас просела сдача квартири?
Цены упали в Киеве?
Катастрофа• 10 ноября в 16:19
Навпаки, з кожним днем впо все більше, орендодавці не знехтують шанс з них здерати в три шкури.
Бараболька• 10 ноября в 16:46
Ответ дляКатастрофа
А якщо аренда це те що годує людину? Ви ціни в магазинах бачили? ВПО, то проблема держави, а не фізичних осіб. Тим більше в Києві ціни ростуть помірно, то на заході деколи в три шкури в перший час після початку війни, там таких цін не було, на відміну від довоенного Києва
Бамбарбия! Кергуду.• 10 ноября в 17:12
Ответ дляКатастрофа
Я орендодавець. Мене власне дивує, що люди не орендують житло дешевше, якого у нас в місті повно, а дзвонять мені і вимагають зробити їм велику знижку, бо вони ВПО.