Фима Собак• 10 ноября в 23:53
Реально ли самой заработать на свое жилье?
ТаЕщеОптимистка• 10 ноября в 23:55
Смотря сколько зарабатываете. Для одних реально, для других - нет.
Скорая помощь• 10 ноября в 23:55
В залежності від того, скільки заробляєте і де плануєте купити житло. А загалом є різні варіанти. Я купила в іпотеку, але багато років збирала до цього
Дуб береза• 11 ноября в 00:01
Все реально, якщо не очікуєш швидких результатів і маєш наполегливість.
Тут головне шукати більші доходи і при цьому вести аскетичний спосіб життя. Через роки це дасть свій результат
Скорая помощь• 11 ноября в 00:10
Можу від себе дати пораду, по заощадженням. З самої першої своєї зарплати з 22 років, а стабільно, незважаючи ні на що відкладала певний відсоток своїх доходів, от прямо в день зарплати. Спочатку я відкладала в окреме відділення гаманця на замочку, потім почала відкривати депозити в банках. Головне, ніколи не лізти в ту заначку,відклали, наче у вас їх і не було, психологічно налаштовуєтеся, що от ваша зп така-то, вже мінус відкладене і на неї живете
Куратор дебошей• 11 ноября в 00:30
Всё реально. Откладывали по 1тыс$ с мужем ежемесячно, иногда больше. И все.
Борець за гаманець• 11 ноября в 00:45
Откладывала 50% от зп, накопила.. теперь вот четвертый год на ремонт откладываю - делаю потихоньку
Снежнакомка• 11 ноября в 03:26
Ответ дляКуратор дебошей
Очень помогающий совет, особенно для тех , кто получает 15 тыщ гривен. И все!
Куратор дебошей• 11 ноября в 06:50
Ответ дляСнежнакомка
У таких людей мыслей о квартире не возникает.Им есть купить не на что.
Тра Ля Ля• 11 ноября в 08:59
Ответ дляСвета С Приветом
Я на хліб собі не заробляю, яка там квартира.
А чего так?
Тра Ля Ля• 11 ноября в 08:59
Ответ дляСнежнакомка
Да есть и меньше. И 7-10-12
Снежнакомка• 11 ноября в 09:02
Ответ дляТра Ля Ля
Да есть и меньше. И 7-10-12
Знаю. Но тут советы откладывать по тысяче у.е. И все.
Тра Ля Ля• 11 ноября в 09:22
Ответ дляСнежнакомка
Хорошие советы но не всегда возможны в нашей реальности. Приходится откладывать на телефон, на обувь, на одежду, на отдых