Дівчата, які все знають, порадниці! Скажіть будь ласка, чи варто вивалювати сто євро за светр українського виробника, чи це ту мач? Хто носив Андре Тан, як воно?
Дякую за відповіді!
МЕСТО_Встречи• 11 ноября в 08:38
Какой состав?
Вообще, цены у него очень завышены.
Не было у меня его одежды, она на меня просто не садится.
Хотя кое что очень нравилось. Юбку я хотела за 8 тыс. Но решила даже не мерять
Вообще, цены у него очень завышены.
Зліпок ступні• 11 ноября в 08:45
Ну меринос 100% так и стоит. Что те 100 долларов? 4000 грн всего.
ДлинноНожка• 11 ноября в 08:51
Я пару років назад придбала футболку українського бренда з цікавим принтом свого міста. Тоді вагалась, бо ціна була 2 тис грн за футболку.
Зараз в мене вже декілька речей цього бренду (не буду писати якого, бо назвуть рекламою).
Якість - чудова! І прання їм не страшні.
І мені ціни цього бренду вже здаються не такими вже і високими. Бо якість відповідає ціні.
сладкий_ноябрь• 11 ноября в 09:21
В мене декілька светрів укр виробників.
Обожнюю йож, якість шерстяних светрів така, що вони носяться роками.
Моєму найстарішому светру цього бренду 9 років і я його все ще можу вдягти і він буде виглядати як новий.
Ще є kosa knitwear, мені не дуже, грубуваті, з часом збиваються, іноді сидять не дуже.
Подмигашка• 11 ноября в 09:35
Ответ длясладкий_ноябрь
В мене декілька светрів укр виробників.
А той, що обожнюєте, як називається?
Подмигашка• 11 ноября в 11:04
Ответ длясладкий_ноябрь
Йож
Дякую, я щось одразу не второпала, що то назва)
люблю_тортики• 11 ноября в 12:47
Ответ дляЗліпок ступні
Меринос дешево коштує
Ответ длясладкий_ноябрь
В мене декілька светрів укр виробників.
На йож також дивлюся, дякую що підказали) Але в них нейтральні базові модельки, це для мене як фон. А у Тана типу асиметричний дизайн, таке щось типу прикольне і самодостатнє, я поміряла в магазі, мені сподобалося
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Какой состав?
Вообще, цены у него очень завышены.
30 вовна, і десь по стільки ж віскоза і поліамід.
От так, є відчуття задраності цін. В мене Фальконері за таку ж ціну був, а там взагалі претензія на преміальний сегмент.
Зліпок ступні• 11 ноября в 16:12
Ответ дляА_К_М
Покажите модель
Зліпок ступні• 14 ноября в 09:24
Ответ дляА_К_М
Ну, такое. Закажите связать у девочек вязальщиц. Будет из 100% мериноса за эти деньги.