ПростоБелка• Изменено 11 ноября в 14:37

Девочки, в панике… Ноют ВСЕ зубы. После лечения

Был кариес на многих зубах, в августе - сентябре пролечила около 10 зубов ( почти все нижние).
Прошло 2 месяца, поднывают все зубы, даже те, которые здоровы и не лечились. Один из зубов больше всего беспокоит, на него больно кусать до сих пор. Пломба не завышает, плюс делали рентген уже, от нерва она оочень далеко, пульпита и близко не было нигде.
Устала, переживаю теперь что это навсегда ( может у кого то было похожее?
Ряженка• 11 ноября в 14:40
Что-то пропустили. Кт делали?
Кумедний ґудзик• 11 ноября в 14:41
Один хворий зуб дає біль на всю щелепу. У мене у верхньому зубі була дірка,яку я не помічала (останній перед кутнім). Знаєте як знайшли? Прийшла до стоматолога зі скаргою на біль в нижніх зубах, нещадно боліла вся нижня щелепа, особливо та сторона, де був верхній зуб. Я не повірила стоматологу, коли вона сказала лікувати верхній ) Просила ще раз подивитися нижні - біль був просто нестерпний. Стоматолог заспокоїла і пролікувала верхній. То дійсно він давав той біль.
Успокойся_Успокойся• 11 ноября в 14:42
Если по стоматологии все в порядке, то может лицевой нерв застудили, поэтому такая боль.
Печенюшка• 11 ноября в 14:42
Что-то не долечили. Смените врача
Трахтибидох• 11 ноября в 14:43
Перемерзали? Лицевой нерв даёт подобное
автор ПростоБелка • 11 ноября в 14:45
Ответ дляКумедний ґудзик
А 3д знімок покаже щось? Хочу піти сьогодні… бо загалом ДО втручання не турбувало взагалі нічого. Лише після лікування почалось. І то, карієс не був глибоким(
Кумедний ґудзик• 11 ноября в 14:49
Ответ дляПростоБелка
Мені робили рентген прям у кріслі, його було достатньо.
У вас точно є якась проблема, не повинен зуб боліти, тим більше два місяці. Сходіть на консультацію до іншого лікаря.
АРИЯ• 11 ноября в 14:49
в мене теж боліло після лікування 3 зубів всі зуби. пройшло через місяць
автор ПростоБелка • 11 ноября в 14:50
Ответ дляКумедний ґудзик
В тому і справа що я вже змінила лікарку. Теж нічого не знайшла(((
Сказала 3д знімок зробити, сьогодні йду
Электричка• 11 ноября в 14:50
Или проблема как раз с тем зубом, время прошло. Может такое быть. Или около него, от этого и все болят. Или боль идёт с пазух и проблема, например, в гайморите. Или воспалении троичного нерва. Так что сходите к зубному. Если там будет ок все. То терапевт/лор/невролог
автор ПростоБелка • 11 ноября в 14:51
Ответ дляАРИЯ
У вас 3 зуби лікували. А в мене 10 підряд … може рот в шоці досі
Забрала і не сказала• 11 ноября в 14:52
Ответ дляПростоБелка
то так і є. купить пасту для чутливих зубів
автор ПростоБелка • 11 ноября в 14:53
Ответ дляЗабрала і не сказала
Просто мені треба ще декілька верхніх долікувати. І я думаю чи то чекати чи вже робити…
Чавонадо• 11 ноября в 14:59
Может у вас парадонтоз? От этого тоже могут болеть зубы
автор ПростоБелка • 11 ноября в 15:09
Ответ дляЧавонадо
Нет, вообще никаких проблем не было до того как полечили тот зуб ( просто поверхностный кариес и все
Асталависта бэйби• 11 ноября в 15:23
болить насправді один, він дає на всю щелепу, у мене ще й половина обличчя боліла, не тільки щелепа. В результати був загноєний зуб мудрості, на який я навіть подумати не могла
SnowMaiden• 11 ноября в 18:07
Карманы могут давать ноющую боль, ирригатор и нить, полоскать обязательно. Возможно, вам показан вектор, по КТ расскажут
Забрала і не сказала• 12 ноября в 11:22
Ответ дляПростоБелка
Мабуть чекати. Запитайте у лікаря