МУСЯкомарова• 11 ноября 2025
Тема про инвалидов, почему вы считаете что им нужно все таки быть?
Сколько финансирования на них уходит, просто чтобы они жили, но не вылечатся никогда.
Если перенаселение планеты, то все таки зачем на них тратить ресурс?
Сейчас каждому помогают сохранить беременность, хотя возможно что именно в этом случае, организм пытается избавиться от будущего инвалида.
Я не автор того поста.
сладкий_ноябрь• 12 ноября 2025
Ответ дляБяки-козяки
Серйозно? Ви будете за рахунок здорових соціалізувать хворих, а виховувать треба здорових?
А те що уроки зриваються ви не помітили?
Вже зовсім зназабніли.
Уроки зриваються через погану інклюзію, п те, що здорові діти повторюють, то це але про виховання.
Тому займайтеся ним
Бяки-козяки• 12 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому займайтеся ним
Займаюсь, мої діти обходять таких десятою дорогою.
сладкий_ноябрь• 12 ноября 2025
Ответ дляБяки-козяки
Знаєте чому?
Бо беруть приклад з вас.
Бяки-козяки• 12 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Знаєте чому?
Бо беруть приклад з вас.
Звісно, ми ж не іграшки і не клоуни, щоб когось розважати. В нас своє життя.
сладкий_ноябрь• 12 ноября 2025
Ответ дляБяки-козяки
А потрібно розважати? Просто бути людьми вже замало?
Хвильоватиша• 10 декабря 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Автор, ну представьте - вы инвалид.
Вас нужно убить?
Ага
мы не против
Примарочка• 11 декабря 2025
Ответ дляБяки-козяки
Вже зовсім зназабніли.
Ви якась дика, хто заставляє вашу дитину сміятися над іншими? Не перекладайте відповідальність
Примарочка• 11 декабря 2025
Ответ дляБяки-козяки
Вже зовсім зназабніли.
А ще по вашим коментам видно що самоствердитись ви можете лише за рахунок хворих дітей. Типу ну хоч тут можна відчути свою перевагу ’здорової’ людини
Бяки-козяки• 11 декабря 2025
Ответ дляПримарочка
Ок, ви не підсовуєте суспільству таких дітей і ніхто не буде самостверджуватись. Запам´ятайте, таке відношення саме через нав´язування.
Бо коли ви гуляєте на вулиці, нііхто не самостверджується, діти або гуляють з вами або ні, в них є вибір. В школі і садочку такого вибору нема.
Ответ дляБяки-козяки
Та всім все рівно на ваше відношення і вашу думку, не партеся)
Бяки-козяки• 11 декабря 2025
Ответ дляChrist1na
Вам настільки всерівно, що ви мені написували серед ночі
.
Примарочка• 11 декабря 2025
Ответ дляБяки-козяки
.
У мене на годину раніше