МУСЯкомарова• 11 ноября в 16:09

Тема про инвалидов, почему вы считаете что им нужно все таки быть?

Сколько финансирования на них уходит, просто чтобы они жили, но не вылечатся никогда.
Если перенаселение планеты, то все таки зачем на них тратить ресурс?
Сейчас каждому помогают сохранить беременность, хотя возможно что именно в этом случае, организм пытается избавиться от будущего инвалида.
Я не автор того поста.
сладкий_ноябрь• 12 ноября в 08:05
Ответ дляБяки-козяки
Серйозно? Ви будете за рахунок здорових соціалізувать хворих, а виховувать треба здорових? А те що уроки зриваються ви не помітили?
Вже зовсім зназабніли.
Уроки зриваються через погану інклюзію, п те, що здорові діти повторюють, то це але про виховання.
Тому займайтеся ним
Бяки-козяки• 12 ноября в 08:07
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому займайтеся ним
Займаюсь, мої діти обходять таких десятою дорогою.
сладкий_ноябрь• 12 ноября в 08:49
Ответ дляБяки-козяки
Знаєте чому?
Бо беруть приклад з вас.
Бяки-козяки• 12 ноября в 09:08
Ответ длясладкий_ноябрь
Знаєте чому?
Бо беруть приклад з вас.
Звісно, ми ж не іграшки і не клоуни, щоб когось розважати. В нас своє життя.
сладкий_ноябрь• 12 ноября в 09:10
Ответ дляБяки-козяки
А потрібно розважати? Просто бути людьми вже замало?
А я з косою• 12 ноября в 09:30
Ти охренела?