Гарантую неперелевки• 11 ноября в 17:28

Как относитесь к экранизациям?

Сначала читаете книгу или смотрите фильм?
dulenok• 11 ноября в 17:28
Если знаю что есть и то, и другое, то сначала книгу читаю
Завтра не пью• 11 ноября в 17:29
Старі екранізації - добре, сучасні - погано.
Кавуся• 11 ноября в 17:32
хорошо отношусь
Бубль Гум)• 11 ноября в 17:37
Книга всегда лучше. Особенно в оригинале
Я тут с краю постою• 11 ноября в 19:19
Якщо кіно сподобалося, а в анотації вказано, що екранізація, то обов´язково читаю ще й книгу. Дуже цікаво порівнювати. Зазвичай, то краще книга. Але деякі фільми бувають з ціковаю інтерпретацією.
Я тут с краю постою• 11 ноября в 19:22
Я сьогодні почала слухати аудіо книгу, за якою знято серіал. І от так щось заплуталася в героях, що вирішила синхроном дивитися кіно і слухати, коли відключення світла.
Я тут с краю постою• 11 ноября в 19:25
Хто читав чи дивився серіал, що краще вам?
Я тут с краю постою• 11 ноября в 19:29
’Народжений двічі’ - хороша екранізація, сильний фільм. А книжка ще краще.
Я тут с краю постою• 11 ноября в 19:35
’Гіркий місяц’ - безперечно кіно краще. Акторський склад, геніальна гра. Коли читала книгу, доводилося відкладати, бо буквально нудило від пікантних подробиць.
Я тут с краю постою• 11 ноября в 19:35
Я тут с краю постою• 11 ноября в 19:41
Парфумер: історія одного вбивці. Книга вразила. Фільм дивилася в кінотеатрі, сподобався більше. Була довго під враженням.