Закусенец• 12 ноября в 08:49

Хто примав мелатонін?

У кого є досвід прийому мелатоніну з вітаміном В6?
Як він на вас діяв? Купила собі, щоб нормально засинати, бо час від часу від тривоги не могла заснути.

Почала вживати, не можу скаати, що сон покращився, але якось сплю. А от вранці жах. Таке враження, що ці таблетки на мене починають діяти лише під ранок) Якась млявість, сонливість, втома.

Це так і має бути чи співпадіння?
Электричка• 12 ноября в 08:51
У меня такого не было. Но потом просто перестал действовать. Попробуйте бтсглицинат магния вместо мелатонина
Міні-бікіні• 12 ноября в 08:56
Приймаю тиждень, поки що особливого ефекту не побачила, як прокидалася о 3 ночі, так і прокидаюся, але млявості зранку немає.
Бронетапці• 12 ноября в 08:57
Автор, попробуйте L-theanine.
автор Закусенец • 12 ноября в 08:57
Ответ дляЭлектричка
дякую! а як він вщагалі на вас впливав?
Маю натхнення• 12 ноября в 08:58
Я п´ю магній для сну, на ранок все ок
Мелатонін це якось дуже кардинально
автор Закусенец • 12 ноября в 08:58
Ответ дляМіні-бікіні
це у мене минулого року таке було, кожну ніч о 3 ранку( це нестерпно.
Жила на арендній квартирі і таке почалося, вдома вгагалі раніше проблем зі сном ніколи не було.
автор Закусенец • 12 ноября в 08:59
Ответ дляМаю натхнення
Я п´ю магній для сну, на ранок все ок
Мелатонін це якось дуже кардинально
магній я пила, ніякого ефекту, на жаль.
автор Закусенец • 12 ноября в 08:59
Ответ дляБронетапці
Автор, попробуйте L-theanine.
він теж для сну?
Электричка• 12 ноября в 09:03
Ответ дляЗакусенец
дякую! а як він вщагалі на вас впливав?
Я пила в начале войны, был раздрай, сон рвался в 4 утра, с мелатонином я засыпала быстро и спала без просыпаний. Но тогда я не работала и утром вставала когда хотела
автор Закусенец • 12 ноября в 09:06
Ответ дляЭлектричка
а я все рівно прокидаюсь рано( о 5-6, потім дрімаю і вже в 7-00 прокидаюсь на роботу. Може він на мене не діє взагалі(
І даремно пити не хочеться, і треба щось робити(
Бронетапці• 12 ноября в 10:13
Ответ дляЗакусенец
він теж для сну?
Да
Міні-бікіні• 12 ноября в 10:39
Ответ дляЗакусенец
магній я пила, ніякого ефекту, на жаль.
Я оце згадала, мені добре допомогла добавка 5-НТР, приймаю курсами по 2 місяці через 2, почитайте про неї, можливо і вам сподобається.
Живчик-счастливчик• 12 ноября в 11:04
пью и то и то- все норм
автор Закусенец • 12 ноября в 12:19
Ответ дляМіні-бікіні
пила минулого року в подвійному дозуванні, нічого(
Може мені вже треба не добавки, а якісь потужніші ліки(
Альдебаран• 12 ноября в 12:50
Ответ дляЗакусенец
лікарі призначають мелатонін щодня саме о 19.00 курсом місяць для нормалізації циркадних ритмів.Також магній можна додавати разом.
автор Закусенец • 12 ноября в 13:00
Ответ дляАльдебаран
тобто раніше його пити?
Бо я коли о 10 вечора, коли пізніше. В інтсрукціі написано за 30 хв до сну.
Міні-бікіні• 12 ноября в 13:11
Ответ дляЗакусенец
Можливо, але це вже краще тільки з лікарем вирішувати.
Альдебаран• 12 ноября в 13:34
Ответ дляЗакусенец
тобто раніше його пити?
От саме о 19 щодня