Покращена• 13 октября в 00:57

Вітаміни та сон

Дівчата, чи можуть вітаміни сприяти на сон? Тупо не можу заснути півночі.
Вранці приймаю Коензим Q10 та Спермідин. На ніч Омега 3 та Мегній В3.

Магній на мене класно діяв, в 23.00 вже спала як вбита. Грішу на Омегу, хоча ШІ рекомендував якраз її ввечері пити.
Навіть Сонміл не бере, хоча раніше пів пігулки, 20 хвилин і сплю.
Чи моє безсоння не від цього?
автор Покращена • 13 октября в 01:07
Ясно, ніхто не в курсі?
Сама не знаю• 13 октября в 01:56
Вот такие рекомендации у меня от чата gpt. Меня магний выключает вместе с селеном
Лукава Кішка• 13 октября в 08:46
Я омегу приймаю зранку або в обід, на ніч магній.
автор Покращена • 13 октября в 11:29
Ответ дляЛукава Кішка
От ШІ мені порекомендував на ніч. П´ємо з чоловіком і обидва о 12й ночі не маємо сну . Я до 3х не сплю взагалі . І вчора склала пазли, що це Омега так діє, по терміну вживання все співпало. Неочікувано