сою не люблю• 12 ноября 2025

Як вважаєте, дієта може бути приємною, якщо знайти свій ритм?

Чи це завжди трохи боротьба з собою?
Дружная семейка• 12 ноября 2025
Нет, не может🥲
Кишмишная Мая• 12 ноября 2025
ну я б не употребляла слово ’приятная’, но ненапряжной точно может быть. но для этого она должна войти в привычку, и нет, это не 21 день, а несколько месяцев
Накладні мюслі• 12 ноября 2025
Если питание воспринимать как диету, дела не будет. Это образ жизни, от него нужно ловить кайф. Есть масса продуктов, которые вкусные и подходят под диетическое питание. Подберите себе такие продукты по своему вкусу и жить заиграет красками.
Чудо в декрете• 12 ноября 2025
что изменится в вашей жизни если вы похудеете на 5 кг допустим?
Багиня• 12 ноября 2025
Я тримала десь півроку не зовсім дієту, просто обмеження у харчуванні за рекомендаціями ендокринолога.
Було ситно і смачно. Скинула 15 кг.
Але перші пару тижнів треба себе контролювати, щоб за звичкою не купити щось солодке.
Tata-nita• 12 ноября 2025
Авже ж може бути, якщо 1 день на місяць можна їсти все що хош, тільки один день. То напругу трошки послаблюється і тримаєш режим
Греча, філешка, овочі, йогурт кефірчик, із солоденького через день печиво Марія і фрукти скільки хош
Освічую темряву• 12 ноября 2025
Так, коли бачиш результат та організм звикає. Для мене було відкриттям, що я можу бути сита і скидаю вагу.
Ну що ви, мамо!• 12 ноября 2025
Смотря что за диета)
Мне тяжело было отказаться от конфет, булок и печенья.
Но хорошее самочувствие после отказала меня за мотивировало.
Муркошечка• 12 ноября 2025
Меня вводит в тоску слова «диета», сразу ассоциация с гречкой и куриной грудкой🤮
Я просто ем то что мне нравится - рыба, стейки, креветки, яйца, овощи и питаюсь 16/8, диетой не считаю, образ жизни
Kittaa• 12 ноября 2025
Коли зрозумієте ціль, то звісно
Мона_Лиса• 12 ноября 2025
Так, я час від часу передивлююсь фільми про ультра перероблену їжу і що туди кладуть. Відразу перехочеться 😁
Kittaa• 12 ноября 2025
Але дієта це не те слово, баланс КБЖВ
Kittaa• 12 ноября 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Розмір одягу як мінімум 😁
Полюю на дрони• 12 ноября 2025
Всегда борьба! По крайней мере у меня.
Кишмишная Мая• 12 ноября 2025
Ответ дляЧудо в декрете
ну давайте не будем отрицать, что лишний вес вреден для здоровья. поэтому если мы говорим об уменьшении лишнего веса, то это однозначно +

и второй аспект - психологический. если ты что-то хочешь, прилагаешь усилия и это получается - это нехило так мотивирует и добавляет уверенности в себе.

естественно, если строить конструкции ’вот похудею - и удачно выйду замуж/куплю квартиру/уеду за границу...’ и пр штуки, которые не имеют причинно-следственных связей с весом (ну или очень призрачные связи) - то да, разочарование ждет вас)))
Чудо в декрете• 12 ноября 2025
Ответ дляКишмишная Мая

я не по своей воле скинула 10 кг, с 70 стало 60
что вам сказать... такая срака в жизни - лучше было бы 70 и та стабильность, хоть какая то радость, желание жить, есть, пить, нормально спать
Суцільна зрада• 12 ноября 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Ну это другое.
Чудо в декрете• 12 ноября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ну это другое.
поэтому если у вас все относительно хорошо - наслаждайтесь, едой в том числе
как одна сегодня писала - во взрослой жизни так мало радости
Анонім Секретар• 12 ноября 2025
Коли їжа не сприймається як джерело задоволення, то тримати дієту не важко. Коли їжа, це просто джерело необхідних вітамінів/ мінералів/ жирів/ вуглеводів, ну як повітря. Ви ж не їдете в Альпи, щоб подихати саме цим повітрям, бо воно ж більш приємне, ніж звичайне)
Stepa_nida• 12 ноября 2025
Все залежить від того, що ви називаєте ’дієтою’ і наскільки кардинально цей план харчування відрізняється від того, чим ви харчувались раніше.

Наприклад, я маю знайому, яка необмежена в грошах і перейшла повністю на фермерське харчування і знизила рівень сторонніх токсинів (позбулася в квартирі 99% того, що має віддушки / ароматизатори). М´ясо, молочні продукти, овочі їй доставляють з різних ферм. Вона їсть далеко не ’дієтичні’ в класичному розумінні продукти - домашню жирну сметану, вершки, кисломолочний сир, телятину трав´яного відкорму, топлене масло, картоплю і тд. З таким харчуванням вона позбулася купи дрібних болячок, висипів на шкірі, аналізи стали краще, зникла анемія і сезонне випадіння волосся. Чи приємна ця дієта? Так. Чи це боротьба з собою? Трохи є, бо до того вона харчувалась у 90% у закладах.

А ще маю багатьох подруг, які з одного типу харчування (на сніданок - солодкі млинці чи пластівці, на обід пельмені/вареники/каша з сосисками, на вечерю - доставка мака чи піци) перейшли на умовну гречку з курячою грудкою без солі. То їм така дієта важка і неприємна.