Посудомойка• 12 ноября в 18:18
Чого такі проблеми з пошуком роботи в Україні
Роботу (з нормальними умовами і зп) знайти дуже важко
хочуть не пойми що
рекрутери не можуть співставити резюме і вакансію
Зате завозять імігрантів для роботи. Цікаво на яку зарплату. їм будуть платити 15к грн і вони ще житло будуть знімати. І ким працювати без знань української мови
не зрозуміло, чому такий бардак у нас з роботою
хочуть не пойми що
Борець за гаманець• 12 ноября в 19:14
Ответ дляПосудомойка
ну а з приводу мігрантів те ж саме питання. як вони будуть тут виживати за наші звичайні зп в 15 к грн. чи скільки там погружчик коштує
на війну би їх відправляли краще б
Навантажувач на карі заробляє від 40.000. і бронь дають. Племінник, 24 роки, працює на складах АТБ, зарплата в місяць 50-60000. Водій фури теж за 15000 їздити не буде)))
Менее Более• 12 ноября в 19:37
Ответ дляПосудомойка
в мене висококваліфікована професія з великим досвідом. Навряд чи там подається 100 людей
Вакансію конкретну я закривала на всі 100. а це рідкість
вакансія досі висить. мені навіть нічого не відписали, що їм не так
Значить, не настільки висококваліфікована, раз за неї можуть платити мігрантам 15 тисячи гривень
Мона Лиза• 12 ноября в 20:00
Ответ дляПосудомойка
От я шукаю роботу. в вакансії вимог дофіга і більше. і я чудом закриваю їх усі
і що? рекрутер сказала ’окей, відправлю ваше резюме’ і тишина
В Комфі підете? Шукають співробітників
Посудомойка
• 12 ноября в 21:57
Ответ дляМенее Более
ви нахватали якісь випадкові слова з теми
за мою роботу не знайдуть мігрантів за 15 тисяч
судячи по темі, мігрантам платять штуку баксів, а не 15тисяч гривень
15к гривень - це моє теоретичне припущення по оцінкам зарплат, які тут згадуються
Посудомойка
• 12 ноября в 21:57
Ответ дляМона Лиза
В Комфі підете? Шукають співробітників
стоматологом? ви ж навіть не знаєте моєї спеціалізації
Банка з медом• 12 ноября в 22:32
Ответ дляПосудомойка
Ви думаєте, українці не згідні на таку зарплату?
Штука баксів далеко не у всвх є
Отож, українцям на важкій роботі заплатять екв. 500 дол і ніякого безкоштовного житла. Чому так? А хз.
Мона Лиза• 12 ноября в 22:49
Ответ дляПосудомойка
Я не читала ваші пости, відреагувала на перший. Потім побачила.
Може, комусь в нагоді ідея стане
Посудомойка
• 12 ноября в 22:55
Ответ дляМона Лиза
Може, комусь в нагоді ідея стане
Ну я і не писала хто за фахом
але цікаво виходить. одні не можуть знайти працівників. а інші роботу. В чому ж причина
Мона Лиза• 13 ноября в 00:11
Ответ дляПосудомойка
Ну я і не писала хто за фахом
Вм писали потім, що маєте високу кваліфікацію.
Тож водієм, касиром, продавцем - навряд чи.
Я не знаю причину, але хіба так було не в усі часи?
Полтавська галушка• 13 ноября в 06:57
Ответ дляПосудомойка
Ну то сенс мене питати як я собі це уявляю
А сенс вам писати про це взагалі?!
Полтавська галушка• 13 ноября в 06:57
Ответ дляЧижик Пижик
Немає ніякої світової кризи.Не вигадуйте.
Є
В усіх країнах люди скаржаться на те, що не можуть знайти роботу. І не тільки українці, а і місцеві.
Немає такої кількості робіт для всіх