Уже трамп верне морду від тайваня. Його можна понять - який тайвань, коли начудив з іраном і ніхто його не підтримав.
Біля латвії сьогодні вже літали розвід дрони рашки. Літня кампанія скоро розпочнеться. Ваші думки
Мороженная курица• сегодня в 16:39
А им есть чем идти?
Они осенью планируют мобилизацию, чтобы Украину было чем душить...
Щаслива Я• сегодня в 16:42
Ответ дляВсех в сад
Добрые украинцы.
а чому українці мають бути щитом для європи?
самих українців питали ?
Всех в сад• сегодня в 16:42
Ответ дляЩаслива Я
самих українців питали ?
Удалено администрацией...
Крижана бурулька• сегодня в 16:44
Литві і Естонії приготуватись. зроблять це зненацька. Я про це писала тут ще в листопаді, але з мене гиржали. На кордоні з Україною зроблять невеличкий кіпіш,щоб відтягнути сили, але підуть на балт.країни. Естонія під найбільшою загрозою.
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 16:44
Ответ дляВсех в сад
Удалено администрацией...
Та да, рашка давно уже все захватила, она ж могучая🤭 скабеева головного мозга
Аноним_• сегодня в 16:45
Ответ дляКрижана бурулька
Тут нещодавно писали, що в травні буде щось-то там - нічого не сталося.
Всех в сад• сегодня в 16:46
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А разве не захватила?;
1/5 часть так, неплохо. Или вы отбили уже?
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 16:47
Ответ дляВсех в сад
А разве не захватила?;
Да да, цели достигнуты) шел 12 год великого эсвэо 🤭
Душка-свекрушка)))• сегодня в 16:47
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Як Європа не дасть зброю і гроші то Україна швидко стане частиною рашки.
Пишу каліграфічно• сегодня в 16:47
Ответ дляВсех в сад
Добрые украинцы.
То не украинцы, то русня на нашем форуме сидит
Ответ дляКрижана бурулька
Найпевніше. Тому хто хотів переїхати кордон - їдьте, можуть закрити. Польський
Всех в сад• сегодня в 16:47
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так, может в этом и цель, воевать годами.
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 16:47
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Щось не стала досі? Що ж такееее
Пекельнi Борошна• сегодня в 16:48
Ответ дляАноним_
А перед цим писали, що в травні путін помре, а ще перед тим,що війна закінчиться в травні
Крижана бурулька• сегодня в 16:48
Ответ дляАноним_
ну по часу це таке. такі глобальні події залежать від сотні людей. це має бути до осені . і ще .ніякий 24 параграф не спрацює. естонія ковтне.
Душка-свекрушка)))• сегодня в 16:48
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Щось не стала досі? Що ж такееее
Бо Європа все дає, в Україні є тільки м´ясо і то,вже не багато.
Душка-свекрушка)))• сегодня в 16:49
Ответ дляlilul990
Зброя у нас є
За європейські кредити куплена і зроблена
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 16:49
Ответ дляВсех в сад
Ну конечно) это именно цель) а то пуйло старое уже
Всех в сад• сегодня в 16:49
Ответ дляlilul990
Путін хоче жити до 150 років
Все гораздо проще. Полигон. Испытания.
Крижана бурулька• сегодня в 16:50
Ответ дляПекельнi Борошна
війна не закінчиться в травні. до 2028 року кінця не буде. путін??? його давно нема. нам показують ляльок,а їх більше десятка. путін колективний. і дивно що хтось вірить у одного живого путіна. там з десяток людей,яких ви ніколи і по тев не бачили.вони і керують