lilul990• вчера в 16:37

Ну шо, куди підуть кацапи через Білорусь

Уже трамп верне морду від тайваня. Його можна понять - який тайвань, коли начудив з іраном і ніхто його не підтримав.

Біля латвії сьогодні вже літали розвід дрони рашки. Літня кампанія скоро розпочнеться. Ваші думки
Аноним_• 1 час назад
Ответ дляКрижана бурулька
поживете - побачите. Я розумію,що вам не хочеться, але я з самого початку казала,щоб не їхали у Польщу і взагалі у прикордонні з Україною країни.Буде неспокійно. В Європу ядерка прилетить, а от куди - питання часу. І з Німеччини будуть так драпати аж гай буде шуміти.
Ну таке враження, що у нас ту прям курорт вже надцятий рік, люди, хто виїхав, хоч живуть своє спокійне життя весь цей час.

Аноним_• 1 час назад
Ответ дляКрижана бурулька
Миру не буде довго ще у світі. У світі все лише тільки починається. Ще Іран буде пуляти ядеркою. Якщо все, що мені показується, буде, то..Іран буде обстрілювати країни,які він вважатиме своїми ворогами,ті які стануть на бік Америки.А це євр.країни. на початку 2022 р я не розуміла до чого тут Іран. Боятися ядерки Європі саме треба від Ірану. Іран дуже постраждає,там будуть руїни і гола земля.але біди він наробить у світі
Ні одна з країн Європи наразі явно і активно не підтримує США у військових діях проти Ірану. Все, що відбувалося - на рівні пустих балачок, а не дій, тому то Трамп і брикає проти Європи і розказує про вихід з НАТи.

Станом на 2026 рік у Європі немає єдиної позиції щодо війни США проти Ірану. Більшість європейських держав або підтримують США лише дипломатично, або закликають до деескалації. Лише окремі країни висловлювали більш чітку підтримку американських дій.

Серед країн Європи, які найбільш прихильно ставилися до позиції США:

Велика Британія — традиційний союзник США, підтримувала координацію в НАТО та безпекову співпрацю.
Польща — загалом займала проамериканську позицію в питаннях безпеки.
Чехія та Румунія — підтримували жорсткішу політику щодо Ірану.
Частково підтримували США країни Балтії: Литва, Латвія, Естонія.

Водночас великі держави Західної Європи часто критикували військову ескалацію:

Франція та Італія виступали проти окремих американських операцій і закликали до дипломатії.
Іспанія засуджувала удари США та навіть обмежувала використання баз для операцій.
НАТО загалом не брало прямої участі у війні, а всередині альянсу були серйозні суперечки щодо підтримки США.
Крижана бурулька• 1 час назад
Ответ дляДобродійка
Як бачите, коли закінчться війна саме в Україні?
Не скоро. 2 роки ще йтиме.
Крижана бурулька• 58 минут назад
Ответ дляАтятя_тётя
а немцы то и не знают
В Европе ядерка УЖЕ есть)
Знають.моя подруга має кавалера німця. З початку року поставили його на війс.облік і якщо раніше він просто приїжджав в Україну до неї.то тепер він щоразу йде в якусь службу і чітко каже на скілтки він їде. Якщо більше місяця -то заповнюється ще один док-т. До нового року такого з німцями чоловіками не було. Ві просто ай тішнік і не військовозобов´язаний. Отже,все не просто так.
Я натуралка• 56 минут назад
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Гроші,зброю,гуманітарку,техніку. Чи ви вважаєте що це в Україні є?
Да? А мне кажется, что все это покупается, а насчёт гуманитарки, то вы сильно погорячились.
Я натуралка• 56 минут назад
Ответ дляДушка-свекрушка)))
О,ще одна. А вам платят що ви тут самі з собою сидите? Бо вже живих людей майже немає.
Не, платят только вам, фублями
Я натуралка• 53 минуты назад
Ответ дляАтятя_тётя
да не берите, ни оружия, ни денег, ни кредитов, которые все равно отдавать нечем) пусть уж их путин захватит
Уточните, под « пусть уж их Пппп.… хуйло захватит» вы кого имели ввиду? Вам кокошник единственную извилину передавил?