Я супер-пупер• 12 ноября в 18:20
Порадьте блок швидкісної зарядки
Можливо є недорогі хороші
Саджу все зарання• 12 ноября в 18:23
Я вважаю що блок rztk на розетці нормальний, але не знаю як він у порівнянні з іншими.
Я супер-пупер
• 12 ноября в 18:24
Ответ дляСаджу все зарання
В мене baseus samsung
Дорогі
Але можливо є дешевше 🤷♀️
Я брала hoco, поганий , не працює вже
Дорогі
Але можливо є дешевше 🤷♀️
Я брала hoco, поганий , не працює вже
Українська зірочка• 12 ноября в 18:24
Ответ дляСаджу все зарання
Поддерживаю, тоже пользуюсь rztk. В комплекте и провод был.
Саджу все зарання• 12 ноября в 18:32
Можу ще додати, в мене найдешевший - Мережевий зарядний пристрій RZTK Block PD 20W Type-C White, він без шнура, але мені це підходило бо я люблю нестандартні шнури по 2-3 метри. Він зараз 200 грн.
Я супер-пупер
• 12 ноября в 18:45
Ответ дляoboeva
Вот эти
У кого покупали ?
400 грн реально ?65 w
осень харашо• 12 ноября в 19:04
Ответ дляЯ супер-пупер
В мене baseus samsung
Дорогі
Але можливо є дешевше 🤷♀️
Я брала hoco, поганий , не працює вже
Дорогі
Але можливо є дешевше 🤷♀️
Я брала hoco, поганий , не працює вже
В мене Самсунгу і Сяомі купа років, все працює досі. Тому краще купити раз і назавжди. Ніж постійно купувати якийсь хлам. Доречі дочка одним таким ноунеймом вбила дорогий прилад.Потім його протестували на роботі, а він, простими словами, постійно вмикався-вимикався, і щось незрозуміле видавав.
Кавуся• 12 ноября в 19:33
Ответ дляосень харашо
Лично мне надо когда свет включают зарядить два павербанка, три телефона, павербанк для ноутбука планшет, пару ламп, фонарь вон ещё стоит, на все оригинальных не наберёшь. Не всегда все сразу, но бывает и сразу.
Кавуся• 12 ноября в 19:37
Ответ дляЯ супер-пупер
У кого покупали ?
400 грн реально ?65 w
Да, реально , только Самсунг купила.
Кицюююня• 12 ноября в 19:40