Физрукая• Изменено 12 ноября в 19:56
Сніданок, обід, вечеря
Як ваші чоловіки реагують на їжу яку вони не люблять? Наприклад любить людина тільки гостре чи дуже солоне, а ви робите помірних смаків їду.
Физрукая
• 12 ноября в 19:58
Ответ дляМеняАЖтрусит
Нормально реагує- встає і готує те що любить і хоче.
Тарілки не розкидує???
Качка в тапцях• 12 ноября в 19:59
Ответ дляФизрукая
Тарілки не розкидує???
У мене син любить все з перцем. Посипаю зверху
МеняАЖтрусит• 12 ноября в 20:00
Ответ дляФизрукая
Тарілки не розкидує???
В якому сенсі? В мене чоловік нормальна людина, не інвалід, прибирає за собою і за мною, взагалі кухню до блиску в нас миє він як і кастрюлі.
Неначасі• 12 ноября в 20:00
Ответ дляФизрукая
Тарілки не розкидує???
Можна досолити чи додати перцю в тарілку. Я люблю більш гостре і солоне ніж моя сім´я, тому регулюю собі смак в тарілці
Сонячний зайчик• 12 ноября в 20:01
У меня в семье у всех разные вкусы. То что не любят, просто не едят. Досолить или добавить перца, без проблем могут даже дети.
Папина дочка• 12 ноября в 20:01
Я готую взагалі без солі і спецій практично, запікаю чи на грилі.
Якщо йому не подобвється варить пєльмені))
Роздратована шкіра• 12 ноября в 20:09
Ответ дляФизрукая
Тарілки не розкидує???
Это до или после того как они на голове)?
Физрукая
• 12 ноября в 20:14
Ответ дляКачка в тапцях
А якщо їжа нормальна не каже, що їж саме іди нове готуй.
Та_шо_ж_таке• 12 ноября в 20:16
Я все готую смачно, тому їсть з задоволенням)))
Хіба що є страви які любить чоловік, але я їх не люблю ні готувати, ні їсти, тому воно готується або дуже рідко, або взагалі не готується😁
Силиконочка• 12 ноября в 20:18
Готовит сам, всегда к блюду перец Чили, острые соусы, халапенес, но мы с сыном тоже любим острое, просто не такое как муж
Фляшка на трьох• 12 ноября в 20:36
Моя мрія: приготувати щось, що їм лише я.
Але ж ні, ци жеруни жеруть все, що не приколочено до стін.
Не за Будка• 12 ноября в 20:39
Ответ дляФизрукая
І ви йдете?
Брехушечка• 12 ноября в 21:45
Ответ дляФляшка на трьох
В мене виконується ваша мрія, коли чоловік в відрядженні. Дочка дуже вибірково їсть.
Качка в тапцях• 12 ноября в 23:34
Ответ дляФизрукая
Та ні, не каже. Навпаки, якщо йому не подобається, їсть і каже, що смачно, але більше це не їсть, коли пропоную