Показушница• Изменено 13 ноября в 17:11
Скільки даруєте похрестникам на "вечерю" Різдво
Маю похрестника, але там +брат. Щоб не відособлювати дарую двом суммы +солодощі. Дівчата, яку приблизно сумму ви будете дарувати похрестникам цього року? Чи які подарунки готуєте?
Mrs.Sexuality• 13 ноября в 17:11
Тільки на д.н. вітаю. І то наступний раз буде останній, обом по 16 виповнюється
Показушница
• 13 ноября в 17:14
Ответ дляdulenok
Как и в прошлом году- 500 грн
Я також в тому році по 500 дарувала. Думаю чи не мало для цього року? +вони до мене на вечерю приходять стіл весь на менвг
Коплю на груди• 13 ноября в 17:14
Дарувала на Миколая або Різдво/новий рік. Один раз вітала дивлячись по ситуації. А коли вже підріс близько 10 років , то вже тільки на день народження вітала.
І я б дарувала тільки похреснику в вашій де ситуації
Боневтікла• 13 ноября в 17:29
О, нарешті щось новеньке)).
Похресник прийде др вас, принесе вечерю? 500 буде з голово. І без брата. В нього свої є. Якщо не принесе , то і не дарувати
Боневтікла• 13 ноября в 17:30
Ответ дляПоказушница
Кому мало? Мамі з татом?
Показушница
• 13 ноября в 17:33
Ответ дляКоплю на груди
Я б також, але... Я впевнена, мене не так зрозуміють)) Там +1 автоматом іде)))
Показушница
• 13 ноября в 17:35
Ответ дляПоміркована думка
Куди поперед батька в пекло
Ще посту різдвяного не було
Я знаю, але бюджет планую. І подарунки, цукерки стараюсь в грудні вже купити
Показушница
• 13 ноября в 17:41
Ответ дляБоневтікла
О, нарешті щось новеньке)).
Дякую за розгорнуту думку. Так прийдуть всі до мене, всією родиною)) С приводу ходити один до одного, рік до мене, рік до них. Я тільки за! Але мої натяки вперто ’не розуміють ’😂
Показушница
• 13 ноября в 17:44
Ответ дляБоневтікла
Кому мало? Мамі з татом?
Взагалі, дивлячись на сьогодення, ціни..
Меня много• 13 ноября в 17:54
До нас приносять вечерю з старшим сином. Відповідно треба давати похреснику + його брату, бо по факту ще обоє діти.
Але не даємо гроші, готуємо подарунки. Еквівалент 1000грн похреснику й 500–800 його брату
Пуки-куки• 13 ноября в 18:09
Це капець, скільки всього люди напридумували, щоб ускладнити собі життя максимально(
Волинь, у нас теж такої традиції немає
З понеділка на дієті• 13 ноября в 18:09
Мені не носять вечерю, але я дарую гроші на ДН та НР, 500-1000грн, коли як. Спілкуємося з кумами, вітаємо один одного зі всіма святими, їздимо один до одного, з дітьми напряму не спілкуємося, всі дякую через батьків.
Показушница
• 13 ноября в 18:24
Ответ дляМеня много
У мене ось саме така ситуація. До років 7 дарувала подарунки, так легше, не так помітно різниця в ціні. Останні 2 роки даю гроші - тут важче. Ну не можу я одному 1000 дать, а іншому 500
Показушница
• 13 ноября в 18:25
Ответ дляПуки-куки
Волинь, у нас теж такої традиції немає
Так у вас інші традиції є, у кожного свої замути)))
Боневтікла• 13 ноября в 18:25
Ответ дляПоказушница
То вже ми привчили до грошей. Колядн кам гроші, щедрувальникам гроші. За вечерю гроші.
Це вже традиції, а робота якась.
Показушница
• 13 ноября в 18:28
Ответ дляБоневтікла
Це вже традиції, а робота якась.
Бо дітей зараз не чим не здивуєшь. Ми в дитинстві про щось мріяли,просили на НР. А зараз вони знають, що Аврорі майже все є(бюджетне) тому здивувати дуже важко
Боневтікла• 13 ноября в 18:31
Ответ дляПоказушница
Здивуйте. Не дайте грошей
Показушница
• 13 ноября в 18:33
Ответ дляТрохи злякана
чего? на ужин на рождество?
они голодают?
Вы не носили в детстве бабушкам и крестным ’вечерю’? Традиция от Рождество до Водохреща приходить в гости, колядовать
Трохи злякана• 13 ноября в 18:34
Ответ дляПоказушница
нет
не носила