ЗаведУющая• Изменено 13 ноября 2025
Гайморит у дитини.
Дитині 12 років. Із симптомів кашель та нежить. Були в лора, зробили знімок - правосторонній гайморит. Тиждень лікували: ізофра, судиннозвужуючі, аквамаріс, Назонекс. Результату 0. Здали аналіз крові, щоб подивитись чи кров вірусна чи бактеріальна і якщо бактеріальна назначити антибіотики. Результат в межах норми. Призначили ще електрофорез. Якось я сумніваюсь, що він допоможе. Чим зазвичай лікують такий гайморит? Як довго? Чи може звернутись ще до іншого лора? Ніколи не було гаймориту раніше ні в кого(
ЗаведУющая
• 13 ноября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
гайморит обычно лечат АБ
Не залежно від аналізу крові? Навіть якщо гайморит вірусний?
ФруктЕщеТот• 13 ноября 2025
Ответ дляЗаведУющая
гайморит - это осложнение, которое уже не вирусное. пазухи с гноем - это просто рай для любой бактерии
Ручки-Крючки• 13 ноября 2025
Послухаю
12 років теж хз що
Чи то голос міняється чи що - покашлює вже місяць чи 2
Записала до лора на прийом
12 років теж хз що
Записала до лора на прийом
Ашолюдискажуть• 13 ноября 2025
Гайморит - то тільки антибіотик. Не чекайте ще більших ускладнень.
Зліпок ступні• 13 ноября 2025
Я свій гайморит лікувала ТРЬОМА антибіотиками.. оті всі пшикалки, мазалки, промивання до одного місця. Не зволікайте, бо чим далі, тим гірше буде лікувати.
Зробіть мазрк з носа на чутливість до видів антибіотиків, тоді оікар має призначити, спираючись на цей аналіз.
Мені перший раз призначили наобум,він нічого не покращив взагалі.
Як супутню терапію можу з власного досвіду порадити Респеромиртол - капсули на основі олії мирту, він розраджає слиз, легше з пазух носа все відходить.
Ручки-Крючки• 13 ноября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
А не має бути головні болі при гаймориті?
Зліпок ступні• 13 ноября 2025
Ответ дляЗаведУющая
До вірусного завжли приєднується бакінфекція.
ФруктЕщеТот• 13 ноября 2025
Ответ дляРучки-Крючки
не обязательно. а вот при наклоне головы вперед боль почти всегда
ЗаведУющая
• 13 ноября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Мабуть піду до іншого лора. Бо антибіотики ця лікар не призначить, бо кров нормальна. А електрофорез -300грн одна процедура. А їх 5-7 назначили. Я так розумію, що просто тупо викину гроші і втрачу час(
Ручки-Крючки• 13 ноября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Зараз сина понаклоняю
ЗаведУющая
• 13 ноября 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Послухаю
12 років теж хз що
Записала до лора на прийом
12 років теж хз що
Записала до лора на прийом
Ну от і мій покашлював місяць. Пішли до лора, зробили знімок, а там гайморит( Я в шоці.
Зліпок ступні• 13 ноября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Група цефалоспоринів або макролідів має бути АБ. Але найкраще -мазок.
ЗаведУющая
• 13 ноября 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Ми вже і в педіатра були і в лора, ніхто ж не призначає(( Піду до іншого лора за адекватним лікуванням(
Ручки-Крючки• 13 ноября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Мда уж
Ми ще й літали на осінні канікули, то в польоті над оком одним боліло
З нежиттю літав.
Але наче вже соплі пройшли
З нежиттю літав.
Але наче вже соплі пройшли
ФруктЕщеТот• 13 ноября 2025
Ответ дляЗаведУющая
сходите к другому, да
ЗаведУющая
• 13 ноября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Та ця лікар взагалі антибіотик не призначала. І відправила кров здавати,сказала якщо буде нормальна, то піде в школу. Аналіз прийшов в нормі, то вона нас просто відправить. Такий дурдом(( В усьому треба розбиратися самій(( Дякую, здамо мазок і буду шукати іншого лікаря.
ЗаведУющая
• 13 ноября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Я просила опустити голову і поводити очима. От у нього взагалі ніде не болить. 🤔
ЗаведУющая
• 13 ноября 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Мда уж
З нежиттю літав.
Але наче вже соплі пройшли
З нежиттю літав.
Але наче вже соплі пройшли
Ми пішли до педіатра тільки того, що покашлював. Наче і не сильно, але ж періодично всеодно легенько кашляв. Соплей не було. Бо вони всі стікали по задній стінці( Тому я навіть не думала на гайморит
Ручки-Крючки• 13 ноября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Та може і нема гаймориту?
Може голос міняється теж
Короче підемо у вівторок до лора..
Може голос міняється теж
Короче підемо у вівторок до лора..
ФруктЕщеТот• 13 ноября 2025
Ответ дляЗаведУющая
ну зазвичай боляче при наклоні голови десь до рівня стегон, але ви кажете, що по знімку у вас гайморит
Ручки-Крючки• 13 ноября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Понятно..
Після репетитора ще понаклоняю
ЗаведУющая
• 13 ноября 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Та може і нема гаймориту?
Може голос міняється теж
Короче підемо у вівторок до лора..
Може голос міняється теж
Короче підемо у вівторок до лора..
В мого точно є) А у вашого не обов´язково. Але піти до лора це правильне рішення. Він вам точно відповість, може дійсно голос міняється
Ручки-Крючки• 13 ноября 2025
Мій теж не кашляє серіями, а разові типу відкашлювання
Може взагалі нервове шось
Але голос сипить, зривається,
То дитячий то низький
Може взагалі нервове шось
Але голос сипить, зривається,
То дитячий то низький
ЗаведУющая
• 13 ноября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Не болить. Я вже і щупала біля носа. Так, гайморит підтверджений знімком( Лікар сказала, що ну він такиииий, не сильний, спробуємо без антибіотиків. Ну спробували. 😬
ЗаведУющая
• 13 ноября 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Може взагалі нервове шось
Але голос сипить, зривається,
То дитячий то низький
Може взагалі нервове шось
Але голос сипить, зривається,
То дитячий то низький
В наш час може і нервове бути(
ЗаведУющая
• 13 ноября 2025
Ответ дляПоторописька
Гайморит діагностують як мінімум по рентген знімку...
Я ж написала, по знімку правосторонній гайморит.
Пекельнi Борошна• 13 ноября 2025
Не знаю щодо еоектроіорезу, але дуже рекомендую процедуру кукушку. Роблять у лор- лікарнях, в поліклініках не завжди, у приватних можна знайти. Дуже ефективна! Полегшення зразу.