Поторописька• 13 ноября в 21:21

Що їдять в ЄС щодня, якщо жінки не готують?

Дівчата, хто в темі та кому неважко, напишіть меню звичайної середньої родини (місцевих)з дітьми в ЄС. Можете вказати країну, якщо бажаєте. Що на сніданок, обід, вечерю. Хто це готує або де беруть? Тут багато тем, що жінки в ЄС не готують, що готовка лише у нас. Що дуже швидко виходять на роботу, бюджет напівпіл, як і домашні обов’язки. То все ясно. Але ось давайте конкретно, якщо вони не готують, ну не прийнято варити борщ, готувати котлети та три рази на день біля плити стояти. То яке в них меню? Цікаво. Тема не для тролінгу чи підколок. Просто поговорити, в кого є час та хто може поділитися. Можливо, надихнуся ідеями. Дякую.
Я супер-пупер• 13 ноября в 21:22
Для вас ЕС это одна страна с одинаковыми привычками и возможностями?
Дівчина Гілмор• 13 ноября в 21:23
Поляки готують, звичайно свої страви, але готують. Всі дівчата брали власноруч приготований обід, а я бутери з ашана😄
Удачная• 13 ноября в 21:23
Ответ дляЯ супер-пупер
Ну можно же написать - живу в Италии, обычно итальянки едят...и т.д
Капитанша• 13 ноября в 21:23
я и в Украине три раза в день у плиты не стою
АгатаХристя• 13 ноября в 21:23
В Германии в основном бутербродами перебиваются. Это семья без детей.
Белоснежко• 13 ноября в 21:24
Зранку пʼю каву , діти снідають чимось швидким , обідаю в кафе, в дітей - обід і підвечірок в школі. Ввечері або йдемо кудись разом поїсти, або купую якісь стейки, рибу, готування займає хвилин 10 максимум.
Ушла и Пришла• 13 ноября в 21:24
В Відні магазин Білла. Одна шафа, наприклад, з заморозками для микрохвильовки (кинув і готово), холодильник з піццами, ковбаси і сири все нарезка. Короче весь супермаркет того, що не треба готувати.
Хропочка з гривкою• 13 ноября в 21:24
Тут почитать, то і наші не готують.
У кожної другої чоловіки готують і прибирають
Хлопаю ресницами• 13 ноября в 21:25
Є ресторани швидкої доставки. Замовляєш і приносять
Сонечко• 13 ноября в 21:25
Страны Балкан очень вкусно питаются, и жены у них не ленивые. Готовят много, и много пекут, пироги и баницы.
Дальше не знаю. Но знакомая в США, борщ покупает в консервной банке, концентрат.
сладкий_ноябрь• 13 ноября в 21:25
Польща.
Повністю всі мої польське оточення мають спільні обовʼязки щодо приготування їжі, виховання дітей і тд.
Не має такого, що все на жінці.
Їсти готують щодня, але в них купа пристроїв, які їм допомагають не стояти біля плити годинами.
Їдять в основному звичайну їжу. Борщі в них абсолютно інші.
Госпожа Белладонна• 13 ноября в 21:26
Англия, почти у всех местных: утром овсянка, днем бутрик, вечером карточка фри овощи мясо.
Вообще их национальное блюдо картошка фри и рыбные палочки полуфабрикаты.
Супов в меня у них нет вообще.
Одни из долгожителей.
сладкий_ноябрь• 13 ноября в 21:26
Ну і так, якщо батьки втомилися, то діти їдять бутерброди чи хлопʼя з молоком
Госпожа_тамагочи• 13 ноября в 21:27
Германия утром бутеры, вечером бутеры.
Днем все поели в садике/школе/на работе
Грамотний хвіст• 13 ноября в 21:28
Все готовят. И мужья тоже бывает. Я вообще у собаки персональный повар. Корм почти не даём.
Огірок та Помідорчик• 13 ноября в 21:29
В Словаччині готують, гуляші, супи, все як у нас.
Не заздріть тьоті• 13 ноября в 21:30
Жила в немецкой семье пару месяцев.
Дано, молодая пара 30, 32, дети 2 года и 5 лет
Утром булочки, с вареньем, маслом,нутеллой, сыр, йогурты, чай.
В обед папа на работе, дети в саду..
Мама себе пиццы из магазина в духовке разогревала или ела бутерброды с колбасой, сыром.Работала дома.
Вечером на ужин - заморозка, иногда макароны+ колбаса.Какой то салат.Бывали
овощи, рис, овощной суп все из замороженных овощей.Она вегетарианка,
папа любитель мяса, но мясо в их семье редкость.
В течении дня дети ели фрукты, печеньки, бутерброды..В выходные заказывали пиццу,суши или ездили куда- то покушать.
Капитанша• 13 ноября в 21:30
Ответ дляХропочка з гривкою
Тут почитать, то і наші не готують.
да, в нормальных семьях так принято. и мужчины занимаются готовкой, уборкой
Айпишница• 13 ноября в 21:31
У Франції декілька рядів холодильників з готовою їжею, розігрів і готово. Дивлюсь на касі, то багато хто гребуть ті напівфабрикати і баночки. Коли на початку отримувала продукти в ресто де кер , то давали таке, гидота рідка. Але не знаю чи всі так і на скільки часто. Запрошували знайомі на обід у неділю декілька разів, то готують смачно.
Фрикаделька• 13 ноября в 21:34
У нас завтрак булки с намазкой, колбасой или жареный яйца с овощами, обеды на работе или в сети типо наших пузата хата, у детей в школе, первое, второе и салат. Ужин часто готовится вместе, или заказывается что-то или поход в ресторан. Ну лично у нас в семье когда дома готовим вместе или есть у каждого свои коронные блюда и если их хочет вся семья, то один готовит, другой просто помогает
автор Поторописька • 13 ноября в 21:37
Ответ дляЯ супер-пупер
Я узагальнила, щоб не перераховувати всі країни. І попросила по можливості написати мені та країну. Якщо дійсно не готують. Якщо ж готують, як і в нас, і варять суп, і щось печуть, тоді також буду рада інформації.
Кумася• 13 ноября в 21:38
Есть знакомая семья в Германии, жена готовит, и первое, и вторые блюда. Из того, что запомнилось, это гуляш, чили кон карне. Печет пироги.
Невгамовна сила• 13 ноября в 21:41
Жила с поляками 3 месяца. Они готовили только на выходных раз сто-то на обед . Так каждый пришел с работы, школы, перекусил себе и все
Рання пташка• 13 ноября в 21:43
Франция. Готовят женщины аж бегом или вместе готовят. И семья подруги и у шефа моего жена готовит (молодые 37 лет), и у моего нынешнего жена готовила (им тоже было по 37 и младше сколько вместе жили), и у бывшего моего жена готовила. И еще как готовят. Нам так не снилось. И мужики сами себе готовят и детям еще. Тут миллионеры не особо по ресторанам ходят, так что все готовят. Завтраки не едят. Обед как получится, ужин святое. Наесться так чтоб потом до обеда есть не хотелось
Завтра не пью• 13 ноября в 21:44
Ответ дляУшла и Пришла
Далеко не весь. Там же купа всього, що треба готувати.
Щебетуха• 13 ноября в 21:45
Кума давно живе в Австрії, подруга в Німеччині, так сніданок тост або хліб з маслом і варенням. Обід та вечеря в 90% це десь в закладах вдома готують вкрай рідко. І по черзі. Хто раніше прийшов той і готує. В куми часто виходить що чоловік готує раніше з роботи вдома.
Белоснежко• 13 ноября в 21:46
Ответ дляРання пташка
Не перебільшуйте, готують - це стейк, салат, киш з готового тіста і це вже подвиг. Обід - святе для французів, але це переважно не вдома
Гладиолус• 13 ноября в 21:46
Ответ дляУдачная
Напишіть: зазвичай українки їдять....
І вам зразу ж ці самі українки наштовхують у панамку, що такого не їдять )
НичеНипанимаю• 13 ноября в 21:47
Австрия, на завтрак кофе, могут съесть бутик с сыром или колбасой, или с маслом и джемом. Обед часто в ресторане. На ужин кто что приготовит, то и едят. Готовят как женщины, так и мужчины, у кого есть время и желание.. Не наготавливают на неделю ’первое, второе и компот´
.Оплачивают все мужчины, нет у них 50×50. Во всяком случае в моем окружении.
Чемна панночка• 13 ноября в 21:47
Ответ дляНе заздріть тьоті
Жила в немецкой семье пару месяцев.
В обед папа на работе, дети в саду..
Так собі раціон звичайно