младокошкина• 14 ноября в 13:54
Мамография с томосинтезом или без??
Есть ли большая разница? Может, кому врачи говорили. ..
Не кую, не мелю• 14 ноября в 14:14
мне гинеколог говорила что у кого маленькая грудь, то надо делать с томосинтезом
младокошкина
• 14 ноября в 20:18
Ответ дляКумася
А воно вартує дешевше за МРТ?
А МРТ з контрастом треба робити Чи без?
Кумася• 14 ноября в 21:10
Ответ длямладокошкина
А МРТ з контрастом треба робити Чи без?
З контрастом. Не знаю скільки мамографія с томографом коштує. Але якщо в одну ціну з МРТ з контрастом, то МРТ більш точна процедура.
младокошкина
• 15 ноября в 01:21
Ответ дляКумася
МРТ 6тис, мамографія з томосинтезом 1400
Кумася• 15 ноября в 10:18
Ответ длямладокошкина
Ну, різниця дійсно значна. У вас є певні проблеми чи ви просто як контроль хочете зробити? Я робила МРТ, бо в моєму випадку УЗД і мамографія взагалі показали протилежні результати. Лікар пояснив, що в моєму випадку показове тільки МРТ