Залетна Я тут• 14 ноября в 14:01

Які льодяники даєте дитині від вологого кашлю?

Такі, щоб не посилювали кашель, бо й так він виснажливий.
Хлопаю ресницами• 14 ноября в 14:02
Помогают любые леденцы, даже обычные конфеты. Смысл в рассасывании
Грамотний хвіст• 14 ноября в 14:03
Ісла
автор Залетна Я тут • 14 ноября в 14:04
Ответ дляГрамотний хвіст
Ісла
А вони хіба не від сухого кашлю?
Грамотний хвіст• 14 ноября в 14:06
Ответ дляЗалетна Я тут
А вони хіба не від сухого кашлю?
Не знаю, якщо кашляє дитина даю багато рідини, а з собою Ісла, допомагає. Мені теж заспокоює. Педіатр теж завжди їх пише, якщо кашляє дитина Ісла.
Забризкана водою• 14 ноября в 14:07
Від вологого - ніякі. Льодяники смокчуть по сухому кашлі, для полегшення першіння в горлі.
Від вологого кашлю дають більше теплого пиття, і більше руху, за можливості на свіжому повітрі, але не на холоді. Якщо у легенях є хрипи, чи жорстке дихання погіршується, то лікарі випишуть ліки для полегшення від харчування мокроти.
сладкий_ноябрь• 14 ноября в 14:07
Ніякіі
Найкращі ліки то багато рідини
сладкий_ноябрь• 14 ноября в 14:07
Ответ дляЗалетна Я тут
А вони хіба не від сухого кашлю?
Ніхто не заморочується :))
Знову Я• 14 ноября в 14:10
Шоколад?
Вподобайден• 14 ноября в 14:20
Ответ дляЗалетна Я тут
А вони хіба не від сухого кашлю?
Любые леденцы, и мокрый кашель не лечат, главное пить и само пойдет
Маю декілька думок• 14 ноября в 14:31
Нема льодяників від вологого кашлю.
Можете любі льодяники дати чи цукерки розсмоктувати і це буде зволожувати горло, зменшувати подразнення від кашлю. І також багато пити.
Кров з молоком• 14 ноября в 14:32
Сироп гербион.
Регионщица• 14 ноября в 14:41
Даю ребёнку сироп от кашля. Работает лучше любых леденцов.
Сірничок• 14 ноября в 14:45
люблю д-р Тайс з шафлією
Стрекоза любви• 14 ноября в 14:56
Вдома завжди є чорний Холс. Але це не для лікування кашлю, а для полегшення симптомів
Сонячний зайчик• 14 ноября в 16:34
Ответ дляРегионщица
Який сироп?