Маю декілька думок• 14 ноября в 16:52
Це вік чи навколишні обставини? Чи і те і інше?
Першу свою дитину я народила рано , в 17 років . Так склалось. І я цьому безмежно рада . Але тут більше про те , що будучи вагітною тоді , я ні за що не переймалась .
Взагалі жодної навʼязливої думки , що щось може бути не так . Щодо здоровʼя . Щодо фінансової складової ( хоча тоді можна сказати , вона взагалі була відсутня)
Чоловік (вже колишній) був максимально безтолковий . Постійні скандали . Ми жили за гроші батьків , доки я не вийшла на роботу , дитина пішла в садочок .
Ну і по цій причині ми розлучились . Я втомилась тягнути на собі все .
Вже пʼять років я живу з новим чоловіком . Він це моє все . З мене пилинки здуває. Я іноді думаю за що мені з ним так пощастило . Опора , підтримка . В нас дуже класні відносини . Але …. Я боюсь народжувати . Тоді , в 17 мені і на 1% не було сумніву . Зараз я просто ніяк не можу наважитись . Фінансово , слава Богу забезпечені . Квартира , гарний ремонт , машина . Обоє заробляємо . А я боюсь народжувати . Хоча і теж хочу . То за одне переживаю , то на дивлюсь Тік тока , що зараз багато дітей хворих … то війна ,і т д .
Чоловік дуже хоче дитину . А я як якась неповноцінна . Будь яка інша на моєму місці тільки б рада була такому народити .
Дивлюсь коли народжують чоловікам - дебілам і мене прям совість роздирає . Що мій чекає … а в нього я з тараканами в голові 🤦♀️
Маю декілька думок
• 14 ноября в 17:18
Ответ дляВ шоколаде
Мені 30+ і я теж боюсь вагітніти..
Також стільки думок різних: чи не впливатимуть стреси на вагітність, чи все я перевірила по здоров´ю...
Боже , хоч ви мене зрозумієте .
Бо я читаю більшість коментарів , і мої переживання це щось максимально для них смішне або дивне
В шоколаде• 14 ноября в 17:19
А ще думаю - пити каву чи відмовитись.. як краще харчуватись.. чи не повпливає на малюка, коли в мене болить голова, наприклад
Маю декілька думок
• 14 ноября в 17:20
Ответ дляПолтавська галушка
а схоже що тааааак
Я навіть не хочу вас переконувати.
Можете думати , як вам подобається
Полтавська галушка• 14 ноября в 17:21
Ответ дляМаю декілька думок
Я навіть не хочу вас переконувати.
Можете думати , як вам подобається
Ок.
Пока будете переживать, не будете беременеть. Главное, чтобы к тому моменту когда вы решились, и у вас была возможность забеременеть, и по-прежнему было от кого. А то война такое дело...
Маю декілька думок
• 14 ноября в 17:21
Ответ дляВ шоколаде
Ви вже плануєте ?
В шоколаде• 14 ноября в 17:22
Ответ дляМаю декілька думок
Боже , хоч ви мене зрозумієте .
Я думаю, з віком всі ці переживання насправді збільшуються, ви праві
Полтавська галушка• 14 ноября в 17:22
Ответ дляВ шоколаде
Я пила кофе без кофеина, когда болит голова пьете парацетамол. У вас часто болит голова? Если у вас нет мигреней, то это вполне переживаемо на парацетамоле. Мне гениколог сказала что можно даже ибупрофен изредка, но я воздерживалась, его не стоит принимать в последнем триместре.
Маю декілька думок
• 14 ноября в 17:23
Ответ дляВ шоколаде
Так, планую
Нехай все вдається і все буде добре ❤️🙏
Полтавська галушка• 14 ноября в 17:23
Ответ дляВ шоколаде
Так, планую
Пейте фолиевую уже сейчас - 400 мкг, это лучшее что вы можете сделать для своего малыша)
В шоколаде• 14 ноября в 17:23
Ответ дляПолтавська галушка
Так, досить часто самопочуття не добре
Полтавська галушка• 14 ноября в 17:24
Ответ дляВ шоколаде
Так, досить часто самопочуття не добре
Причины знаете? Это не мигрени, просто головная боль?
Сходите на консультацию к неврологу. Дополнительно проконсультируйтесь с геникологом.
Маю декілька думок
• 14 ноября в 17:24
Ответ дляВ шоколаде
Так, досить часто самопочуття не добре
Сестра майже всю вагітність скаржилась на головні болі . Вже народила . Слава Богу дитя здорове ❤️
В шоколаде• 14 ноября в 17:24
Ответ дляПолтавська галушка
Приймала раніше
І навіть здаю кров регулярно. Вітаміни в нормі, фолієва - майже в вищій нормі
В шоколаде• 14 ноября в 17:25
Ответ дляПолтавська галушка
нервую багато. мені сон допомагає
Полтавська галушка• 14 ноября в 17:25
Ответ дляВ шоколаде
Приймала раніше
Отлично! Фолиевую продолжайте пить, она правда нужна чтобы ребенок родился здоровым.
В шоколаде• 14 ноября в 17:25
Ответ дляПолтавська галушка
Дякую!
Маю декілька думок
• 14 ноября в 17:26
Ответ дляВ шоколаде
нервую багато. мені сон допомагає
Пийте магній . До речі , постійний стрес значно зменшує шанс зачаття
Полтавська галушка• 14 ноября в 17:26
Ответ дляВ шоколаде
нервую багато. мені сон допомагає
Значит пейте магний. Вам нужно стабилизировать свое состояние. Стрессы действительно могут сильно навредить. Я решилась беременеть, когда мне уже стало все равно. Такой себе адаптационный механизм.
постою_послушаю• 14 ноября в 17:27
Ответ дляМаю декілька думок
Думала . Останній рік дуже багато . Але в чоловіка немає виїзду
По Украине я имела ввиду.
постою_послушаю• 14 ноября в 17:28
Ответ дляВ шоколаде
Мені 30+ і я теж боюсь вагітніти..
Тоже не первый ребёнок?
Маю декілька думок
• 14 ноября в 17:29
Ответ дляпостою_послушаю
По Украине я имела ввиду.
А сенс ?
Ми й не говорили за це зовсім . Тут житло , робота . Вже як їхати , То тільки за кордон . А такої можливості немає . Та і я впевнена , він не захоче
В шоколаде• 14 ноября в 17:30
Ответ дляпостою_послушаю
Тоже не первый ребёнок?
Ні, якраз перша
Раніше не наважувалась, була морально і матеріально не готова
Маю декілька думок
• 14 ноября в 17:31
Ответ дляВ шоколаде
Ні, якраз перша
Мабуть все таки вік так обставини . Сестра теж підмітила , що за першої дитини такого не було . А за цієї вагітності майже кожен день хвилювалась .
Зубная фея• 14 ноября в 17:41
по-моєму, це абсолютно нормально для зрілої людини (не 17-річної) вагатись і такому важливому питанні. я сама не наважувалася в свої 29. і не знаю, чи наважилася б. і без війни, без проблем.
тому що дорослі люди розуміють, яка це відповідальність, на роки. а не просто рожеві п´яточки і з візочком гуляти в парку.
і нормально хотіти це обговорювати, і радитись, і зважувати всі за і проти.
а коли вже завагітнієш, то вже гормони роблять свою справу і можна розслабитися). іноді дорослим, усвідомленим людям навіть краще, щоб це сталося випадково, бо сама так і не наважишся ніколи).
Заела_пластинка• 14 ноября в 17:47
Я народжувала в 22 і 24 роки.В гінеколога майже не була,на УЗД пару разів ходила,аналізи може двічі здавала.народжувала в чергової бригади.По молоду нічого в голову не лізе і ніяких проблем.А от з віком,вже приходить життєва мудрість,досвід,страх,дай починається
постою_послушаю• 14 ноября в 18:28
Ответ дляВ шоколаде
Ні, якраз перша
Пусть всё будет хорошо!
Маю декілька думок
• 14 ноября в 19:16
Ответ дляпостою_послушаю
Пусть всё будет хорошо!
Читаю . Ніби нічого людина такого не написала . Навпаки гарні побажання .
До чого тут «🤦♀️»?
СпайдерВумен• 14 ноября в 19:41
Ответ дляМаю декілька думок
Боже , хоч ви мене зрозумієте .
Ваши переживания не смешные и не удивительны, они абсолютно оправданы. Ориентируюсь только на себя, на свои чувства, переживания и мысли.
Желаю вам принять , правильное для вас, решение !
Сомневаться, бояться и переживать, это нормально!