Папина дочка• Изменено 15 ноября в 01:20
Сподобався стоматолог
Сподобався, тепер мені важко в нього доліковувати зуби. Хочеться скоріше закінчити лікування і там не зʼявлятися. Бо я заміжня🤭 Робить непогано зуби, пока таке враження, але мені подобається його зовнішність, очі🔥. При спілкуванні з ним відчуття в середині - 5 років тому до заміжжя! Коли я була в пошуку. Незнаю як і обʼяснить, чи то буденність набридла чи то сам чоловік. Не має до нього відчутів сильних вже і розходитися не бачу сенсу. Але він мене харить, з ним я відчуваю себе старою у свої 30 ровік, а точніше всі ці роки! Короче сподобався стоматолог і вперше пожаліла що заміж вийшла. Мені здається що я готова до інших відносин на 30-40%. Було у вас таке? Чи це кризис віку?
Папина дочка
• 15 ноября в 09:34
Ответ дляБабульція
О, я теж була один час закохана в стоматолога свого. такий класний. а я тоді була молода, скромна, ніяк не проявляла своїх симпатій. зараз би проявила))
вам особисто нічого не пораджу, бо ви не живете, а пливете за течією. так і все життя пройде - мене подавляють, чого я сама хочу, я не знаю, чоловіки мені взагалі не подобаються і тільки випадкові події вирішують мою долю.
Ну в плані чоловіки не подобаються. Коли знаходжу одного який подобається іншими не цікавлюся. А тут цікаво стало.
Папина дочка
• 16 ноября в 18:38
Ответ дляВірю, я повірив
Таааак, Александр Витальевич и вас очаровал или все ж еще один такой сердцеед есть?))))
Вже не подобається, ні він ні його робота! Сьогодні він мене розчарував. І сьогодні вже він мені і не гарний, лох якийсь. Просто мабуть тоді була овуляція 🤣🤣🤣
Вірю, я повірив• 16 ноября в 19:31
Ответ дляПапина дочка
Фух, я правда рада))) не надо оно вам, лучшего найдете)