Папина дочка• Изменено 15 ноября в 01:20
Сподобався стоматолог
Сподобався, тепер мені важко в нього доліковувати зуби. Хочеться скоріше закінчити лікування і там не зʼявлятися. Бо я заміжня🤭 Робить непогано зуби, пока таке враження, але мені подобається його зовнішність, очі🔥. При спілкуванні з ним відчуття в середині - 5 років тому до заміжжя! Коли я була в пошуку. Незнаю як і обʼяснить, чи то буденність набридла чи то сам чоловік. Не має до нього відчутів сильних вже і розходитися не бачу сенсу. Але він мене харить, з ним я відчуваю себе старою у свої 30 ровік, а точніше всі ці роки! Короче сподобався стоматолог і вперше пожаліла що заміж вийшла. Мені здається що я готова до інших відносин на 30-40%. Було у вас таке? Чи це кризис віку?
З бісиками• 15 ноября в 01:24
Він мабуть не вам одній подобається.Уявіть , як важко його жінці і ,як важко йому з такими пацієнтами.
Папина дочка
• 15 ноября в 01:27
Ответ дляЗ бісиками
Та діло і не в ньому, тут діло глибше, якщо таке відчуття з іншим в спілкуванні, то означає що я тухну з чоловіком. Тут я більше концентрую увагу на себе, що мені стали подобатись інші. Мені взагалі чоловіки не сильно і подобались, типу зустіла сподобався почали жити. Коли у відносинах на інших ніколи не дивилась, а тут таке..
З бісиками• 15 ноября в 01:27
Ответ дляПапина дочка
Дивіться не заграйтесь,щоб не залишитись без нікого.
Папина дочка
• 15 ноября в 01:28
Ответ дляПиши-пропало
У вас такий ж гарний, як мій?)))
Та ні попроще) тут понтів багато таких не люблю.
Папина дочка
• 15 ноября в 01:29
Ответ дляРусланка з гілки
То вы, мабуть, ще до гинеколога не ходили...
До чоловіків не ходжу!
Русланка з гілки• 15 ноября в 01:30
Ответ дляПапина дочка
До чоловіків не ходжу!
Я ж каже - не ходили
Пиши-пропало• 15 ноября в 01:29
Ответ дляПапина дочка
То вам здається)) ніяких понтів я не бачу. Просто людина
Папина дочка
• 15 ноября в 01:31
Ответ дляПиши-пропало
У вас такий ж гарний, як мій?)))
Я розумію що ці стоматологи виглядають наче тільки з барбер шопу вийшли, але мій стоматолог більш звичайної зовнішності. Оці їх борідки, не люблю, але в нього є.
Папина дочка
• 15 ноября в 01:32
Ответ дляРусланка з гілки
Я ж каже - не ходили
Діло не в професії.
Вірю, я повірив• 15 ноября в 01:37
Ответ дляПапина дочка
Не Александром зовут? ) просто мой стоматолог такой (с бородкой), с ним почему-то почти все клиентки млеют, наблюдаю т.к жду и вижу, а я часто сейчас езжу)))
Пиши-пропало• 15 ноября в 01:37
Ответ дляПапина дочка
А як має виглядати молодий чоловік з грошима в сучасному світі?
Пиши-пропало• 15 ноября в 01:38
Ответ дляВірю, я повірив
А є стоматологи, яких жінки не помічають?))))
Папина дочка
• 15 ноября в 01:41
Ответ дляВірю, я повірив
Це з якої клініки?
Міс Всесвіт• 15 ноября в 01:46
Ответ дляПапина дочка
Це з якої клініки?
Значить таки Олександр..,
Папина дочка
• 15 ноября в 01:47
Ответ дляМіс Всесвіт
Значить таки Олександр..,
Знаєте таких Олександрів багато в Україні) тому і питаю з цікавості що ж за клініка і яке місто?
Сонячний зайчик• 15 ноября в 01:48
Ответ дляПиши-пропало
У вас такий ж гарний, як мій?)))
Страшный ппц
Пиши-пропало• 15 ноября в 01:51
Ответ дляСонячний зайчик
Страшный ппц
🤣🤣🤣
Покажіть себе, гарну:)
муха в кедах• 15 ноября в 01:52
В мене один стоматолог низенький лисий єврей, інший вусатий грузин дід.Я в безпеці
Сонячний зайчик• 15 ноября в 01:52
Ответ дляПиши-пропало
🤣🤣🤣
Покажіть себе, гарну:)
Я с уродами не соревнуюсь) тем более мужского пола
Папина дочка
• 15 ноября в 01:52
Ответ длямуха в кедах
Це супер)
Пиши-пропало• 15 ноября в 01:55
Ответ дляСонячний зайчик
Все зрозуміло, звичайна баба в кокшнику з боліт
Вірю, я повірив• 15 ноября в 01:56
Ответ дляПапина дочка
Це з якої клініки?
Таааак, Александр Витальевич и вас очаровал или все ж еще один такой сердцеед есть?))))
Сонячний зайчик• 15 ноября в 01:57
Ответ дляПиши-пропало
Удалено администрацией...
Папина дочка
• 15 ноября в 02:04
Ответ дляВірю, я повірив
Ні, він не Віталійович.
Мальчижка• 15 ноября в 02:18
100 разів
в доньки дуже сексі стоматолог, я взагалі розгоблююсь, він мкні по 100 разів повторює. Але думаю мужик до такого звик, не я перша, не я остання. Думаю і у вашого тау само. Закінчиться лікування - попусте
Папина дочка
• 15 ноября в 02:34
Ответ дляМальчижка
100 разів
Авжеж попусте, але деякі виводи зробила для себе.
Дон Пэдро• 15 ноября в 05:28
Ответ дляПиши-пропало
У вас такий ж гарний, як мій?)))
Бабульція• 15 ноября в 08:41
О, я теж була один час закохана в стоматолога свого. такий класний. а я тоді була молода, скромна, ніяк не проявляла своїх симпатій. зараз би проявила))
вам особисто нічого не пораджу, бо ви не живете, а пливете за течією. так і все життя пройде - мене подавляють, чого я сама хочу, я не знаю, чоловіки мені взагалі не подобаються і тільки випадкові події вирішують мою долю.