ПесиКот• 15 ноября в 07:37
Дія зимова підтримка, свідотство дитини
Дівчата хто вже оформив підтримку не можу додати свідотсво дитини.
У Вас додалося?
ПесиКот
• 15 ноября в 07:42
Ответ дляСирОжино пирОжино
У мене свідоцтва самі підтягнуті.
В мене теж
Коли натискаю
Перекидує сюди
Коли натискаю
Перекидує сюди
Добродійка• 15 ноября в 07:47
Ответ дляМама Карло
добавлять не надо. то для новых
Что для новых? Если под ФИО ребенка не показывает номер, дату свидетельства, то его нужно добавлять. Но там предупреждение, что грузят реестр ЗАГСов несколько дней.
Хотя лично у меня норм, свидетельство раньше было в Дие и сразу отобразилось под ФИО ребенка.
Мама Карло• 15 ноября в 07:45
Ответ дляПесиКот
В мене теж
Коли натискаю
Перекидує сюди
Коли натискаю
Перекидує сюди
у меня была я и ребенок. снизу свидетельство. выбрала себя и ребенка - все
Кукусики• 15 ноября в 07:53
спасибо
посмотрела, как и у автора
дети есть, свидетельства в доках есть, тут не отображается
подождемс до понедельника
посмотрела, как и у автора
подождемс до понедельника
Бентливуман• 15 ноября в 07:56
Так, в мене теж свідоцтво на одну дитину підтягується, на другу-ні. Хоча в дії є обидва. Тож чекатимемо.
Всрались вам ті прокляті гроші, може то знак Всесвіту що не можете оформити? Потім заберуть у вас чимісь більшим і дорожчим.. Стільки людей писало що після першої тисячі викинули на лікування набагато більше. Як треба оформляйте, просто думки в голос озвучила, точніше написала.. Просто читала історії людей і зрозуміла що ті гроші прокляті, а послухати глобалістів то взагалі
Кукусики• 15 ноября в 08:01
Ответ дляCаванна
ну это же не украсть
Вкаблучках• 15 ноября в 08:02
Ответ дляПесиКот
В мене теж
Коли натискаю
Перекидує сюди
Коли натискаю
Перекидує сюди
Спробуйте вводити номер свідоцтва самі, а літери з маленької. В мене було як у вас, зробила так і дало оформити
Кукусики• 15 ноября в 08:07
Ответ дляCаванна
Згодна, хоча в багатих краще напевно вкрасти, ну просто ці гроші погоди не роблять, можливо як би більшість відмовилась він би зрозумів шо не царь, і свалив.. Ех мрії мої мрії
от того что вы откажетесь - глобально ничего не изменится
прошлую тысячу оформила в последний день, последние минуты, получилось
год был действительно тяжелым, но по правде говоря не думаю что из за этого
Лукава Кішка• 15 ноября в 08:08
Ответ дляCаванна
Де послухати глобалістів можна?
З бісиками• 15 ноября в 08:12
Ответ дляПесиКот
В мене теж
Коли натискаю
Перекидує сюди
Коли натискаю
Перекидує сюди
І що не ясно?
Ответ дляКукусики
Мене хтось в групу добавив на фейсбуці як змінилось життя після першої тисячі, начиталась одні розводи і важче жити всім хто отримав стало, в них слоган є до вови тисячі життя до і після, чи співпало, хз.. Але реально дуже багато людей пишуть, що почалися проблеми яких раніше не було, ну може співпало..
Алк почитати багато збігів пов´язані з першою тисячою.. Моя мама максимально скупа не брала, але тоже чула як життя змінилося в жесть у її знайомої, хоча з 20+- тільки в одної знайомої мої мами
Кукусики• 15 ноября в 08:17
Ответ дляCаванна
я с вами не согласна, это именно случай натягивания совы на глобус
многие из окружения брали - и все у них хорошо, стабильно как и всегда
вы меня даже слегка удивляете такой точкой зрения
Бяки-козяки• 15 ноября в 08:19
Ответ дляCаванна
Це вам погоди не зроблять.А для пенсіонерів та 1000 на ком.послуги, мобільний на пів року тощо.
Аристократка-тунеядка• 15 ноября в 08:31
Автор, дякую за тему. Якраз нагадали про оформлення. До речі у мене підтягнуло свідоцтво, все ок
Мушля з Криму• 15 ноября в 08:48
Ответ дляCаванна
Вам дышать не страшно?
С такой шизой то в голове
На_оба_рот• 15 ноября в 09:29
Ответ дляКукусики
Навіщо людям, у яких все хорошо і стабільно, та тисяча? Вона ж нічого не дасть.
Кукусики• 15 ноября в 09:29
Ответ дляНа_оба_рот
Я наче й не кажу що вона вам конче необхідна.
На_оба_рот• 15 ноября в 09:30
Ответ дляКукусики
Ви про своє оточення так написали, поцікавилася. Вони скупі, жлоби?
Кукусики• 15 ноября в 09:31
Ответ дляНа_оба_рот
Вони не всі мільйонери просто.
ВундерКИНГ• 15 ноября в 09:50
Ответ дляЧтооооооооооо?
СвідоЦтво
то наочна ілюстрація рівня контингенту, що біжить по фапотьку зелену
ГоловнаЯ• 15 ноября в 16:29
Ответ дляCаванна
Шановна, це знаєте що? Бажання довести собі, що якщо ти будеш хорошим і все робитимеш правильно, то з тобою нічого поганого не станеться. Ось і видумують собі люди правила.
Друзі брали тисячу, більше 20 чол з тих, про кого знаю, - у всіх все добре.
Наша родина не брала - який тільки триндець цього року не трапився. І я не про дрібноту типу ’втратив хорошу роботу’
Ответ дляКукусики
Мені всеодно на його тисячу, навіть як дуже треба, я писала просто начиталась жуті, а взагалі в цілому я хочу щоб ніхто не брав, і царь зрозуміє шо він не царь