ФруктЕщеТот• 15 ноября в 11:46
Як би ви відсвяткували др 40 років? Не можу знайти настрій(
Не хочу подарунків
Нічого не варте, ті нові айфони, сережки - нічого мені не треба. Хочеться просто здоровʼя
13чудоСВЕТА• 15 ноября в 11:47
я его не праздновала, вернее никого не приглашала, тоже никакого настроения не было, пошла в спа, потом к косметологу и в кафе выпить кофе, посвятила этот день себе
ФруктЕщеТот
• 15 ноября в 11:48
Ответ для13чудоСВЕТА
Теж думала
Але місячні не дадуть нормально провести в спа
13чудоСВЕТА• 15 ноября в 11:49
Ответ дляФруктЕщеТот
Теж думала
тогда просто к косметологу и на массаж
Да Щас же• 15 ноября в 11:57
Ответ дляВетерВполе
Да старая женщина уже. Смиритесь
И вас это ждёт. Смиритесь.
Аристократка-тунеядка• 15 ноября в 12:01
Ніколи не святкую і от знову) але мої близькі роблять приємні сюрпризи, тим самим даруючи відчуття важливості в житті цих людей, значить є сенс продовжувати і настрій з´являється 😃
Вітаю вас з Днем народження. Бажаю здоров´я та щастя💐💐💐
Жена_КотораяСтена• 15 ноября в 12:01
у мене немає потреби кожен раз святкувати свій дн.
так, можу з чоловіком в ресторан сходити і все.
ХтоЯкщоНеЯ• 15 ноября в 12:13
Ужасно. У меня др в марте и я мечтала отпразновать его в путушесвии за границей.
Ага. Отпразновала. 2022 год. С детьми в беженстве, вообще не понимая что будет дальше и что нас ждет.
Стервочка• 15 ноября в 12:18
Ну то й організуйте собі щось по здоров´ю - чекап у гарній клініці, санаторій зі спа, салон з процедурами для шкіри й тіла...
День народження має бути вам в радість, а не традиційне свято.
ФруктЕщеТот
• 15 ноября в 12:19
Ответ дляАристократка-тунеядка
Дякую❤️❤️