Триндичіха Байрактар• 15 ноября в 18:49

Жінка продавала наркоту з вікна квартири

Співробітники Святошинського управління поліції виявили незаконну діяльність жительки району, яка закуповувала наркотичні речовини та реалізовувала їх.

Цю інформацію підтвердили у поліції столиці.

Під час обшуку за адресою проживання підозрюваної правоохоронці вилучили 30 поліетиленових зіп-пакетів із наркотиками, електронні ваги, грошові кошти та мобільні телефони.

Оперативники затримали 28-річну жінку.

Затримана підозрювана
Виявилося, що жінка здійснювала продаж психотропної речовини, не покидаючи свою квартиру.

Клієнти, серед яких були її знайомі, відвідували її будинок та отримували «товар» через вікно на першому поверсі.

Слідчі висунули обвинувачення жінці за незаконне придбання, зберігання та збут наркотичних засобів, скоєних повторно.

Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.
автор Триндичіха Байрактар • 15 ноября в 18:53
Продам хату с видом на наркоту