Міс Всесвіт• 17 ноября в 17:15

Як у вас з пошуком роботи, Київ?

Відсилаю купу відгуків, дивляться і не передзвонюють, не претендую на захмарні зп , шукаю в суміжній для себе сфері, мені 42, шукаю або помічник або з навчанням, або якісь тімс
автор Міс Всесвіт • 17 ноября в 17:21
Стажу 22 роки
Бабка-ежика• 17 ноября в 17:22
Если у вас стажа 22 года, почему помощником ищите?
Я искала помощника бухгалтера, людям по 40+ лет, стаж от 10+ лет и тоже на помощника претендовали. Для меня это странно, тоже им не звонила
автор Міс Всесвіт • 17 ноября в 17:23
Ответ дляБабка-ежика
У мене досвід в іншій трохи сфері, шукаю або з навчанням або помічником, щоб навчитись і працювати самостійно, дивно приходити в нову для тебе сферу відразу на посаду керівника
неДоЖиру• 17 ноября в 17:29
Ответ дляМіс Всесвіт
А варианты только помощник или руководитель? Ищите вакансию рядового специалиста, и не надо искать с обучением, любого человека обучат особенностям конкретной фирмы, ну и ваш опыт будут видеть, будет понятно, что вы знаете, что нет
автор Міс Всесвіт • 17 ноября в 17:30
Ответ длянеДоЖиру
А якщо я не працювала в цій сфері, все нове, і відгукуюсь на вакансії без досвіду або з навчанням?
маминаБубочка• 17 ноября в 17:32
Ответ дляБабка-ежика
може вони в сфері бух не працювали, а так да, стажу 10+
Наприклад, я працювала менеджером 15 років, закінчила курси 1с то як раз розглядала помічника бух-ра
неДоЖиру• 17 ноября в 17:33
Ответ дляМіс Всесвіт
Ну вы пишете про смежную сферу, я ж не знаю, на сколько она отличается от вашей, какого рода должно быть обучение.
автор Міс Всесвіт • 17 ноября в 17:33
Ответ длямаминаБубочка
Правильно
автор Міс Всесвіт • 17 ноября в 17:36
Ответ длянеДоЖиру
До прикладу робила розрахунки вартості, зараз шукаю логістику, курси скінчила, пропрацювала менеджером з доставки,накладні створювала в специфічній програмі не в1 с, але авто не завантажувала скільки вміститься по об´єму, не готувала інші супровідні документи
Бабка-ежика• 17 ноября в 17:51
Ответ длямаминаБубочка
Там именно в бухгалтерии стаж был
Бабуся мороз• 17 ноября в 18:03
И сами берете и подавайте. Тут и стаж прерван был и то нашла. И да я вас старше. Иногда приходится снизить и немного планку с чего-то начать. Разное бывает. Найдёте. И в процессе поиска будут звонить. Садитесь и каждый день прям или через день мониторьте. Я так делала. А потом как найдёте, потом еще Вам звонить будут спрашивать.
автор Міс Всесвіт • 17 ноября в 18:09
Ответ дляБабуся мороз
Я 66 відгуків зробила, щодня моніторю
ДлинноНожка• 17 ноября в 18:24
Фигово. Поэтому пошла не по специальности.
Но я плохо над собой работала во время безделья. Так что ни к кому претензий не имею))
аромат Жука• 17 ноября в 19:42
Ответ дляБабка-ежика
Ничего не вижу странного, бывает, человек просто покоя хочет, поэтому и идёт на позицию проще, приоритеты в течении жизни меняются
Несемо світло разом• 17 ноября в 22:39
Залежить від сфери.Я сьогодні подзвонила і готові забрати,але графік і зп(((Розумію,що хочу змінити професію,але для початку потрібно вийти хоча б кудись (((3роки не працювала в Україні