Лапка• 17 ноября 2025
Мост або імплант?
Підкажіть, будь ласка, 15 років назад вирвала зуб- 5 зверху. Спочатку стояв протез бабочка, потім мені приробили на сусідні зуби протез. І ось тиждень назад цей протез лопнув. Сьогодні була у стоматолога. 4 і 6 зуби погані, потрібно накривати коронками. Пропонує два варіанти:
1. Міст на три зуба- 35000 грн
2. Окремо коронки на 6 та 4 зуб і імплант - 55000 грн.
КТ показало, що кістка для встановлення імпланту є.
Гроші для мене мають значення. Напишіть за та проти моста. Дякую!
1. Міст на три зуба- 35000 грн
Апрель Ивановна• 17 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Обпилять 2 здоровых зуба, что может быть еще хуже?Ну и под мостом, где нет зуба уходит костная ткань.Ваш стоматолог какой- то древний и рассуждает очень странно.
Які 2 здорові? Чим Ви читаєте?
Апрель Ивановна• 17 ноября 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
кт давно робили? Що тільки не зустрічається під такими історіями. Не ображайтесь.
Ну, я робила 10 днів тому. Нічого не зустрілось
Апрель Ивановна• 17 ноября 2025
Ответ дляА я з косою
Не знаю
. Написала же, что даже представить не могу как ставить имплант на коронку. У всех коронки на имплантах стоят
Наперед каком))))
ТаПрямТам• 17 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
А если рядом здоровые зубы, что тогда, обпиливать для моста или ходить без зуба?
почитайте уважно-там вже нема здорових і вони вже обпиляні якщо там щось стояло, під коронку так само як і під міст обпилюють
Лапка
• 17 ноября 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Автор, почему мост так дорого ? Это цирконий ?
За 1 коронку металлокерамики 7-8 тыс обычно
Мені порахували міст 7500*5 плюс лікування трьох зубів
А ось і я• 17 ноября 2025
Ответ для100pudov
Есть разница. Мост нужно одевать, снимать, клеить, это быстро надоедает и без моста она половину времени беззубая будет. А из-за отсутствия зубов, со временем начнут десны растворяться и рот деформировать. И делать новый нужно будет каждые лет 5. Мост это прошлый век. Если есть деньги, импланты гораздо лучше.
Что вы мелите? Кто будет мост снимать? Речь же не о вставной челюсти.
ЭтаваНиМожетБыть• 17 ноября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
повезло
А ось і я• 17 ноября 2025
Ответ для100pudov
Я знала человека, у которого проблемы с темы гайморовыми пазухами были и без имплантов. Просто плохой стоматолог попался. Зубы это то одно, на чем лучше не экономить.
Не всегда высокая стоимость является показателем качества.
палка-копалка• 17 ноября 2025
Ответ для100pudov
Апрель Ивановна• 17 ноября 2025
Ответ дляпалка-копалка
Та я взагалі читаю і офігіваю)))) шедеври)))
ТаПрямТам• 17 ноября 2025
Ответ дляБлакитна устриця
це сама коронка, мені цирконієву ставили в минулому місяці, сама коронка 8, але зуб проблемний переліковувати-відновити-підготувати під встановлення коронки ще 12 обійшлось, але добре що вдалось зробити, бо ще трохи пізніше то довелось би вже лише імплант, а то вже довше, болючіше та дорожче
палка-копалка• 17 ноября 2025
Ответ для100pudov
Стоматологи с дистанционки пошли на практику
100pudov• 17 ноября 2025
Ответ дляпалка-копалка
Я не стоматолог и нигде такого не утверждала. Просто видела как человек мучился со всяким говном вместо имплантов и в итоге пожалел. Да, я не знаю всех деталей, тьфу, тьфу, тьфу. А вам лишь бы прикопаться, этот анонимный ник вам удачно подошёл.
Чумачечая_• 17 ноября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Які 2 здорові? Чим Ви читаєте?
Я читаю нормально, я отвечаю не автору, а на комментарий мне, где написано , что стоматолог советуе. лучше обпилять здоровые зубы, чем имплант.Читайте внимательно вы , а не умеете, не суйте нос туда, где не разобрались
Чумачечая_• 17 ноября 2025
Ответ дляТаПрямТам
Вы издеваетесь, я переписываюсь с девушкой, которая пишет, что ее стоматолог предлагает обпилять здоровые зубы, чем имплант в верхнюю челюсть.Зачем лезть в переписку не разобравшись, абы поумничать?
Апрель Ивановна• 17 ноября 2025
Ответ дляпалка-копалка
Апрель Ивановна• 17 ноября 2025
Ответ для100pudov
А могли двома словами ’сама д*рна’)))) то для чого Ви пишете про те, в чому поняття не маєте і навіть візуально не розрізняєте про що мова?
Апрель Ивановна• 17 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Який писав -така відповідала))) де стоматолог радив обробляти здорові зуби? Таки чукча не чітатєль))) так що дійсно, не суньте свій ніс , як не в стані осилити зміст прочитаного)
Апрель Ивановна• 17 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Лізете тут лишень ви, причому навіть не вникати в те, що той дописувач там написав насправді
Ужгород• 17 ноября 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Я написала выше, что отказалась от импланта и от КТ соответственно. С чего мне обижаться, если у меня все ок?
Чумачечая_• 17 ноября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Парова машина• 18 ноября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Які нові, коли автору пропонують коронки на вже поліковані хворі 4 і 6 з´єднати вставкою замість відсутньої 5?. Коронки так чи інакше ставляться
Зуби під коронками портяться
Апрель Ивановна• 18 ноября 2025
Ответ дляПарова машина
Зуби під коронками портяться
що там портиться в мертвому препарованому зубі?
Парова машина• 18 ноября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Зуб просто руйнується, коронки знімуть, а там - труха
Апрель Ивановна• 18 ноября 2025
Ответ дляПарова машина
А без коронки - ще швидше, якщо там вже почався процес руйнування.
Зи, 20 років стоять, недавно контроль робили (ставила імпланти) - ніякої трухи