Дайте згадаю• 17 ноября в 22:58
А ви теж все замовляєте на двох?
Ситуація така,. Зустрічаємося з чоловіком. Ось що я помітила. Я собі щось замовляю в інеті , наприклад, акумуляорні лампи , бо я досі без світла сиділа, він каже -а чому мені не сказала? Причому він собі десь понабирав тих ламп -світить в кожній кімнаті, ванній і коридорі..щось полагодив, щось купив. Мені нічого. Я не знала що собі замовити, нарешті, вибрала. Сьогодні мала необачність сказати,що нарешті замовила собі акум.лампу за 250 грн в інеті. Зразу - а мені чому не взяла? Я каду -ти ж маєш . А він -мені ще треба. Мені чомусь в інеті ніхто нічого не замовляє. Я все сама. Причому за доставку я маю платити, він гроші поверне лиш за сам товар. Дуже хитрий,як я подивлюсь. Замовляла разом з ним горщики для квітів. Гроші за горщики свої повернув, за доставку ні. Я стала мовчати. Що замовляю -мовчки. Але ситуація негврна.
Xвостокрутелка• 17 ноября в 23:00
Нет. Я считаю, мужчина должен заботиться. Я могу только 3 типам сопли утирать-мальчику младенцу, мужчине тяжелому инвалиду и старому старичку
СпайдерВумен• 17 ноября в 23:00
Ответ дляУгги_в_горошек
У нас такого нема, бо маємо спільний бюджет.
Они не живут вместе, я так поняла
Угги_в_горошек• 17 ноября в 23:01
Ответ дляСпайдерВумен
Они не живут вместе, я так поняла
А, тоді взагалі якийсь хворенький.
Маю натхнення• 17 ноября в 23:02
Взагалі то він мав не тільки доставку оплатити,а і Ваш товар. Жлоб якийсь
Оце потужно• 17 ноября в 23:04
Бляха,прочитала це все і згадалось про мого чоловіка
Що собі не куплю,так зразу- а мамі?
Купила туфлі,мамі треба теж,сходи купи їй.
Вазони,саджанці чи труси,телефон
Короче,розлучаємось,відправила до мами
У Вас теж діла не буде
Що собі не куплю,так зразу- а мамі?
Вазони,саджанці чи труси,телефон
Короче,розлучаємось,відправила до мами
У Вас теж діла не буде
Оля_с_киркою• 17 ноября в 23:04
Я так не «играю» я б сказала мне нужны лампы, купи мне
Если первого второго раза будет мороз то он дрочит вприсядку а я ухожу в танце))
Дайте згадаю
• 17 ноября в 23:05
Ответ дляСпайдерВумен
Они не живут вместе, я так поняла
Не живем.
Пасти Ла• 17 ноября в 23:05
Ви забуваєте, що чоловікам все треба казати чітко і ясно. З тебе стільки-то за доставку. І взагалі, міг би і за мене заплатити.
Відповів всім• 17 ноября в 23:05
Ответ дляОце потужно
Що собі не куплю,так зразу- а мамі?
Вазони,саджанці чи труси,телефон
Короче,розлучаємось,відправила до мами
У Вас теж діла не буде
Що собі не куплю,так зразу- а мамі?
Вазони,саджанці чи труси,телефон
Короче,розлучаємось,відправила до мами
У Вас теж діла не буде
Хороший сын, мне бы такого🤔
Белочкой зови• 17 ноября в 23:05
Хитрожопость 45 уровня. В следующий раз купили тихонько, нефиг с ним обсуждать. Спросит- ой да купила случайно, под руку попалось. Тебе тоже надо? Будешь заказывать, купи и мне еще это и это.
Ксерокопия ночи• 17 ноября в 23:06
Ответ дляПасти Ла
Не до такой же степени) Поверьте, они не идиоты и тоже понимают, что и как.
Просто не хочет
Оце потужно• 17 ноября в 23:07
Ответ дляВідповів всім
Хороший сын, мне бы такого🤔
А чоловік хреновий,як потрібно мамі то в лепешку розшибеться.
А як мені,то не поспішить
Оце потужно• 17 ноября в 23:08
Ответ дляПасти Ла
Та він просто не хоче.Якби хотів-він би сам замовляв або купував
Бджолина королева• 17 ноября в 23:09
Ответ дляУгги_в_горошек
А, тоді взагалі якийсь хворенький.
Хворенька. За ногу не прив´язана, ні?
Пасти Ла• 17 ноября в 23:10
Ответ дляОце потужно
Не хоче? Двері отам.
Автор лише зустрічається з ним, а він вже веде себе як барін, якому автор винна.
Оля_с_киркою• 17 ноября в 23:16
Нормальному мужчине достаточно один раз сказать что вам надо
Вспомнила что когда месяц с мужем встречалась у меня фен сломался, он с утра приезжал меня на работу подвозить, короче я дома задержалась кое как сушила волосы
Спросил чего так долго, сказала про фен
Вечером забирал с работы новый фен у меня уже был)))
И тоже как то сказала что мне надо вешалки для одежды купить не хватает, 3 комплекта по 10 штук притарабал через пару дней
Короче мораль такая, он жлобяра
Спросил чего так долго, сказала про фен
Короче мораль такая, он жлобяра
Мастер Класс• 17 ноября в 23:28
Не Максимом зовут? Был такой знакомый. Постоянно за чужой счет жил. У самого денег полно, но такой хитрый что капец.
Мастер Класс• 17 ноября в 23:29
Ответ дляОля_с_киркою
Спросил чего так долго, сказала про фен
Короче мораль такая, он жлобяра
Спросил чего так долго, сказала про фен
Короче мораль такая, он жлобяра
Понравились вы мужчине)))
Оля_с_киркою• 17 ноября в 23:31
Ответ дляМастер Класс
Понравились вы мужчине)))
Так зачем быть с тем кому ты не нравишься
Он стал моим мужем и браке все годы так же все и есть, я попросила, сказала он сделал купил
Сито для думок• 17 ноября в 23:32
Це не нормально . Не правильно побудована основа для стосунків .
Я впевнена , що не зможете побудувати щось хороше . Або хоча б нормальне
ШобВам_КакНам• 17 ноября в 23:42
Автор, робіть так: ой, які гарні лампи у тебе! купи і мені, любий, три штуки. цьом!
І, звісно, гроші за них не давайте.
Прилипало• 17 ноября в 23:41
1% що не доганяє, 99%- що хитровироблене, фу, гидую такими мужиками(
Прилипало• 17 ноября в 23:43
Ответ дляШобВам_КакНам
І, звісно, гроші за них не давайте.
Доречі, так, зробити пару раз і дивитися на реакцію, там він і розколеться, покаже себе у всій красі відкрито, принаймні точно переконаєтеся, що там нема за чим шкодувати
ШобВам_КакНам• 17 ноября в 23:44
Додам ще, автор, а чому, коли він вам каже ’а чому мені не замовила ’, не спитаєте ’любий, а чому, коли собі замовляв, мені не замовив?’
Ума Палата• 17 ноября в 23:51
Скажите ему, что взяли пока одну лампу, а нужно ещё, что раз ему тоже нужна лампа, то когда будет себе заказывать, то пусть и вам ещё одну закажет.