13чудоСВЕТА• 18 ноября в 10:56
Забула полити фіалки перед поїздкою
Тепер це просто фіалковий гербарій. Хтось колись реанімував такі чи вже все?
Блондинка в Законе• 18 ноября в 11:15
Можно попробовать. Оборвите все листики и начните поливать. Может отойти или от корня или от ствола пустить.
из_под_тишка• 18 ноября в 11:30
Як довго Вас не було?
Якщо верхівки ще живі, можна ’омолодити’, виживуть.
Поросенка• 18 ноября в 11:30
Ответ дляДуша компанії
Вислать Вам? я вже й не поливаю, а вони пруть і пруть
А які у вас є?
ЯблокоРаздора• 18 ноября в 11:41
Залежить від того, в якому стані. Спробуйте викорінити листочки. Коріння вже все одно засохло і нове не наросте, ,кщо ви вже назвали гербарієм.
Душа компанії• 18 ноября в 11:42
Ответ дляПоросенка
А які у вас є?
Білі ’букет нареченої’ і блакитні. Переопилились. Підозрюю, що всі матимуть блакитні прожилочки