барабанщица• Изменено 18 ноября в 18:15

Лазерна корекція у 43 роки, чи варто?

Міопія -3-3.5, астигматизм.
Залізна тьотя• 18 ноября в 18:16
Сходіть до лікарів, може вже і немає сенсу
Alpha Centauri• 18 ноября в 18:16
Вже може бути пізнувато. Не було консультації з лікарем? Потім зір піде в плюс і знімете окуляри.
автор барабанщица • 18 ноября в 18:22
Ответ для Alpha Centauri
Готувалась до операції декілька років тому, війна завадила. Тоді все було ок.
Боюсь, що буде і мінус, і плюс.
А поговорить?• 18 ноября в 18:23
Ответ для Alpha Centauri
Це так не працює. У людей з короткозорістю з віком далекозорість розвивається надодачу до короткозорості, а не замість.
Залізна тьотя• 18 ноября в 18:23
Ответ длябарабанщица
Боюсь, що буде і мінус, і плюс.
Мені лікарі сказали, що ніколи не буде плюс
Тільки мінус. Тому сходіть знову до лікарів
автор барабанщица • 18 ноября в 18:24
Ответ дляЗалізна тьотя
Тобто, якщо не корегувати мінус?
автор барабанщица • 18 ноября в 18:29
Ответ дляЗалізна тьотя
По різному буває, але пам´ятаю тата, у якого була міопія, то у 59 років далекозорості ще не було.
Люблю Украину• 18 ноября в 18:28
Мені в 45 сказали, що пізно. У мене -3.
Играю_на_кларнете• 18 ноября в 18:28
це все вирішують лікарі, мені сказали не вірити шарлатанам - мені допоможе тільки заміна кришталиків вже у віці.
КарамбОлька• 18 ноября в 18:30
Мені сказали, що роблять тільки до 40 років
МамОмужа• 18 ноября в 18:30
Везет, у кого миопия проходит... А здесь с возрастом и миопия осталась, и вблизи стало плохо видно
ВсеПроВсехЗнаю• 18 ноября в 18:43
Ответ дляКарамбОлька
До 45
Міні-бікіні• 18 ноября в 18:46
робила в 38 років. Теж окуліст місцева казала, що пізно) Ага) В мене міопія на одному оці, на іншому - незначний астигматизм. Оперували лише око з міопією. Тепер бачу чудово! А вікові зміни прийдуть і без того, це само собою. Просто без операції треба будуть згодом окуляри окремо для близорукості і окремо для далі. Дуже ’зручно’. Якщо маєте кошти - робіть лазерну однозначно! В клініці питала - без проблем роблять до 40-45 років (індивідуально це розглядається. Оперувалась в клініці ’Новий зір’ в Києві
Г@Л@В@ломка• 18 ноября в 18:49
Робила в 39, все супер. Жалкую звичайно, що стільки років ходила в окулярах і боялась. Це просто кардинально інша якість життя.
автор барабанщица • 18 ноября в 18:51
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Який мінус був у Вас?
Значит надо• 18 ноября в 19:04
Ответ дляМамОмужа
И я, 46 лет...