Пліткарка• 18 ноября в 21:46
повністю розбита таким ставленням на роботі. Що робити далі?
Прийшла в , грубо говорячи, стартап, півтори роки тому. Ішачила як проклята за копійки. Чисто формально був керівник, але він займався одним напрямком роботи, а я іншим, і в справах один одного не розбирались. Все було на мені. За 3 копійки купа роботи та відповідальності.
Сьогодні дізналась новину (причому не від інших керівників, які мені ледь не кланялись), а від ворк юа, що шукають людину на посаду, як у мене, але рівнем вище: більші обсяги відповідальності та управління командою. Так, трохи додали навичок, яких немає у мене. І будуть поповнювати команду ще.
Мене не підвищили. Я залишилась біля розбитого корита. Хоч би тімлідом поставили…
Рассказница• 18 ноября в 21:48
Шукати іншу роботу, тільки вже з/п щоб була хоча б втричі більше.
Навички вже маєте.
175см55кг19лет (она)• 18 ноября в 21:49
Ответ дляОдні думки
Ну ваші 3 копійки,то ж варті, напевно, були таких страждань?
Отож
Одні думки• 18 ноября в 21:49
Ответ дляСтрекоза любви
Ішачили за копійки і стрибок у тімліди? Цікаво)
Наразі питання скільки це ті 3 копійки
Я не Тролль• 18 ноября в 21:51
Гарні виконавці і гарні керівники - це майже завжди протилежні речі.
Одна людина - і тим, і тим бути не може.
Стрекоза любви• 18 ноября в 21:50
Ответ дляОдні думки
Наразі питання скільки це ті 3 копійки
Дійсно, інформація потребує деталей
КохайтесьЧорнобровi• 18 ноября в 21:55
’додали навичок, яких немає у мене’ - вы не соответствуете, в чем вопрос
Не против• 18 ноября в 22:06
Ответ дляАнютины ласки
Стартап, 3 копійки і купа керівників, це як?
а працює хто?
Автор)))
Ангел-предохранитель• 18 ноября в 22:16
Співчуваю. А чому як дізналися не спитали у керівника що за пошуки?
Сало не люблю• 18 ноября в 23:03
Я напрямую спросила у начальника, так как увидела вакансию их на мои же обязанности, неприятно было вот такое по тихому
Тантрический кекс• 18 ноября в 23:12
Ответ дляСало не люблю
І який результат, що вам відповіли?
Мульйонерша• 19 ноября в 03:03
Було таке, спитала напряму, мені сказали, що я гарний виконавець, керівником мене не бачать.