Брюльтик• 18 ноября 2025
Як опанувати себе, коли тягне не туди, куди треба
Находить інколи.
Дика енергія, яку ніде діти. Жага вайбу. Хочеться нових знайомств, нових вражень. Розумію, що це як алко чи заборонені препарати - хочеться, але не можна, і треба триматися.
Є родина, діти, є, що втрачати. Є заняття, але все одно ці думки і прагнення не дають спокою. Накриває навіть коли у справах кудись їду.
Нормально і з розумом нічого зробити не змогла б, брехати не можу, палюся як школярка, тому й розумію, що тре сидіти рівно. Але як опанувати той маніакальний синдром?
Безпорадна Кроко• 18 ноября 2025
Я думаю так у многих
Особенно у кого была бурная жизнь до замужества и детей. Накрывает ностальгия)
Два-три тижні і фсьо• 18 ноября 2025
Так а шо ви конкретно робите коли на вас такий синдром нападаэ?
Брюльтик
• 18 ноября 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Біполярка?
Лікуйтеся. І я не шуткую
Так, але без депресії. Просто маніакальний.
Брюльтик
• 18 ноября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Нічо. Терплю.
Брюльтик
• 18 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Не можна? А чого
Ну а чого не можна колотися чи бухати? Тому що одразу добре, а по ітогу в комплексі буде гірше, ніж на початку.
Два-три тижні і фсьо• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Нічо. Терплю.
Терпите - як? Зціпивши зуби? Сидячи вдома? Може у спортзал сходіть, на плавання, на співи підіть… чи що ви там ще любите.. якісь акторські курси.. Бог його знає шо ви хочете. Чи ви розгулу реального хочете і плавання вам- до фєні?
Смайликівна• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Нічо. Терплю.
А чому ви не можете поїхати в коротку відпустку час від часу?
Чумачечая_• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Так ви ж не колотится та бухати хочете
Попельшка• 18 ноября 2025
Якщо прибухнути інколи,думаю нічого страшного,а якщо щось гірше(нарко,б..во),то воно того не варте
Бабка_в_кедах• 18 ноября 2025
Ви жінка чи чоловік?
Якесь хобі терміново треба. У мене така знайома є. Раніше у неї тусня з планеристамт була. Зараз по скелям лазить, цілий рік в річці купається
Брюльтик
• 18 ноября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Терплю, займаючись іншими справами. Їх мільйон, це не від вільного часу в мене.
курасаны• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Если вы про знакомства с мужчинами- то идите на сайт знакомьтесь, эти полудурки так выбесят что перехлчеться очень быстро.
Брюльтик
• 18 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Так ви ж не колотится та бухати хочете
Результат один - втрата того, що дорого заради невідомо чого взагалі.
Брюльтик
• 18 ноября 2025
Ответ дляПопельшка
Так, б..во.
Знаю, що не варте.
Два-три тижні і фсьо• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Так а що саме ви хотіли б робити замість своїх справ? Куролєсіть? Як саме?
Брюльтик
• 18 ноября 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Ви жінка чи чоловік?
Жінка.
Чумачечая_• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Ээээ
Дичь какая то) что вы потеряете, поехав в поход в горы, например?
Брюльтик
• 18 ноября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Спочатку у клуб чи сз, а далі хз.
Чумачечая_• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Спочатку у клуб чи сз, а далі хз.
А, так вы банально налево хотите) ясно
Два-три тижні і фсьо• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Спочатку у клуб чи сз, а далі хз.
Що таке СЗ ?
Брюльтик
• 18 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Ээээ
Та в гори - то нічого, але хочеться не в гори
Чумачечая_• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Я уже поняла, что вам хочется)
Два-три тижні і фсьо• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Спочатку у клуб чи сз, а далі хз.
У вас піся чешется?
Брюльтик
• 18 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
А, так вы банально налево хотите) ясно
Не банально.
Хочеться яскравих вражень.
Так закохатися, щоб аж шкварчало.
Мабуть, криза середнього віку, чи щось таке.
Хочеться яскравих вражень.
Так закохатися, щоб аж шкварчало.
Скромняшка• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
А я не можу займатися, аж трусить, ходу по хаті, як кіт до родини приколупуюсь автор у вас ще не все погано
Брюльтик
• 18 ноября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
У вас піся чешется?
Ні. Більше емоційний план.
От слухала пісню Лободи ’мой родной знакомьій’ і ревіла.
Ось так хочу.
Скромняшка• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
А ви там були? Адреналін на лижах ох який
курасаны• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Не банально.
Хочеться яскравих вражень.
Так закохатися, щоб аж шкварчало.
Хочеться яскравих вражень.
Так закохатися, щоб аж шкварчало.
Ну влюбитесь, он Вам в авто присунет или минетик, а потом не перезвонит - дальше что?