Брюльтик• 18 ноября 2025
Як опанувати себе, коли тягне не туди, куди треба
Находить інколи.
Дика енергія, яку ніде діти. Жага вайбу. Хочеться нових знайомств, нових вражень. Розумію, що це як алко чи заборонені препарати - хочеться, але не можна, і треба триматися.
Є родина, діти, є, що втрачати. Є заняття, але все одно ці думки і прагнення не дають спокою. Накриває навіть коли у справах кудись їду.
Нормально і з розумом нічого зробити не змогла б, брехати не можу, палюся як школярка, тому й розумію, що тре сидіти рівно. Але як опанувати той маніакальний синдром?
Два-три тижні і фсьо• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Ні. Більше емоційний план.
От слухала пісню Лободи ’мой родной знакомьій’ і ревіла.
Ось так хочу.
Ну слухайте пісню стільки разів скільки треба. Аби попустило. Ви ж все одно нічого конкретного робити не будете. Це тільки ваші фантазії
Скромняшка• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Не банально.
Хочеться яскравих вражень.
Так закохатися, щоб аж шкварчало.
Мабуть, криза середнього віку, чи щось таке.
Хочеться яскравих вражень.
Так закохатися, щоб аж шкварчало.
А ще а молодого, що б ще взаємно було,
Брюльтик
• 18 ноября 2025
Ответ дляСкромняшка
А ще а молодого, що б ще взаємно було,
Так.
мегамоСГ• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Ну а чого не можна колотися чи бухати? Тому що одразу добре, а по ітогу в комплексі буде гірше, ніж на початку.
Так вы дозу хотите или что?
Брюльтик
• 18 ноября 2025
Ответ длямегамоСГ
Так вы дозу хотите или что?
Так. Дозу емоцій чи адреналіну. Але без негативних наслідків. А це неможливо. Тому й мені погано.
Сливочная пенка• 18 ноября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я думаю так у многих
Особенно у кого была бурная жизнь до замужества и детей. Накрывает ностальгия)
Может быть и наоборот
Бойова• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Скільки вам років?
Бронетапці• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Ну так это у всех так. Вы что, думаете, что это не норма, когда хочется влюбиться?) Люди много чего терпят, многое скрывают. Вы взяли и показали тут всем, что вы живая, хотя вначале стыдливо прикрывались желанием куража без конкретики. Ну так вы нормальная, настоящая. Это не болезнь, с вами всё нормально. Да любой человек хочет этого. Взрослая жизнь тяжёлая в целом, многие не успели насладиться молодостью, и этими же влюбленностями, а время летит слишком быстро. Это всё грустно, но вот так.
Не худа ні разу• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
А з чоловіком якось встряхнутися?
Пугачиха• 18 ноября 2025
Ответ дляБрюльтик
Спочатку у клуб чи сз, а далі хз.
Можливо як у вас зявилась така думка ви її почали активно проганяти, ваш мозок зловив сигнал небезпеки і тепер завжди вам видає сигнали на куролєсіть.
Липка-прилипка• 19 ноября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я думаю так у многих
Так всегда можно бросить семью и вернуться в прошлое
Мизимец• 19 ноября 2025
Если б ваш муж вас качественно ахал, то и мысли б такие в голову не приходили. Это он виноват, а жизнь у вас одна, запасной нет