Як думаєте, яка мета візиту? Садити на кіл наше Міноборони, встановлювати умови мирної угоди чи чому?
Маска-0b9f• 19 ноября 2025
Ответ дляВетерВполе
Что Наполеона сдают? Этого стоило ждать
Мы на пороге грандиозного шухера
Ответ дляМаска-0b9f
Мы на пороге грандиозного шухера
Або залишать царювати під певні умови. Якщо зробить так, як американці скажуть
виктория7аас• 19 ноября 2025
Ответ дляrybka21
Вони ще далі пішли
Білий дім розраховує, що рамкова угода про припинення війни буде досягнута всіма сторонами до кінця місяця — можливо, навіть вже цього тижня, — Politico
Зеленский очередной раз заявит (после встречи с англичанами и их сателлитами), что ни пяди украинской земли ворогу не отдаст. И на этом все и закончится. Не исключено, что и для самого Зеленског
виктория7аас• 19 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Не поняла,но ладно
Никакого мирного плана по Украине быть не может. По причине наличия европейских/мелко британских голозадых элит, которые без грабежа хоть кого либо выжить не могут.