Аль де Барановна• 19 ноября в 13:51

Чи вірно я вчинила чи потрібно було проявити людяність?

Подруга мешкає в ЖК-Лікоград, 2 чи 3, не памʼятаю. Сьогодні телефонує і починає жалітися, що під час відключення світла в них немає водопостачання, опалення, навіть їжу не може приготувати собі, наче збиралася купувати газовий балон чи електро-плитку маленьку. Але все одно їй незручно, плюс високий поверх 15. Починає натяками говорити, щось типу «в тебе добре, не так як в мене.» А потім «Можу я в тебе пожити пару днів?» В мене очі по пʼять копійок…Я мешкаю в звичайному старенькому панельному будинку на Лівому березі. Так, під час відключення в мене є все, окрім світла. Але до цих труднощів, вона жартувала про мене і моє життя. Агітувала мене на те, що потрібно проживати тільки в нових ЖК. Якщо ти проживаєш в старому фонді, то це не життя, а виживання. А тепер я думаю, в кого ж почалося виживання? І я відмовила, сказала, що мені незручно буде. Хоч є вільні кімнати в квартирі, але чим думала людина коли винаймала там житло? І винаймала квартиру на 15 поверсі? Як то кажуть, очі бачили, що брали. Я тут до чого?
Пушап Мі мі• 19 ноября в 14:30
Ответ дляАль де Барановна
Ну то не потрібно було для початку знецінувати мене, моє життя, мою домівку, а після того проситися пожити.
у вас вже сформована своя думка. І два питання. 1. Навіщо питаєте думку людей тут на форумі, якщо маєте свою? 2. Навіщо називаєте людей подругами, якщо у вас на них купа образ і вони вам не приємні?
Головний кошак• 19 ноября в 14:38
Ответ дляАль де Барановна
Зачем вы с ней общаетесь тогда
Головний кошак• 19 ноября в 14:41
Ответ дляПушап Мі мі
Автор немного самоутверждается,по моему, что она такая молодец и сняла себе старье ,но с газом
Пушап Мі мі• 19 ноября в 14:42
Ответ дляГоловний кошак
как то так и получается
Головний кошак• 19 ноября в 14:43
Ответ дляПушап Мі мі
Я тоже не понимаю, смысл этой ’дружбы’
Allein74999• 19 ноября в 15:27
Смотря какие вы подруги. Я б пустила, меня в свое время пустили. Моя жила в соседнем дворе ( у нее все электро) и в первый блэкаут приходила ко мне готовить еду три раза в день, тк холодильник тоже не работал, про запас не приготовишь. Не напрягало. Я сама себе варю и ей закидывала в кастрюлю гречку, например. Она ток пришла и забрала все.
автор Аль де Барановна • 19 ноября в 16:04
Ответ дляГоловний кошак
Саме так) Краще ж сидіти, як бовдур в холодній квартирі)
автор Аль де Барановна • 19 ноября в 16:06
Ответ дляВыФсеВрете
Это она уже в течение полномасштабной туда забралась? Или до?
Під час.
Головний кошак• 19 ноября в 16:06
Ответ дляАль де Барановна
Это вы так подругу называете?