Стриптизерка• 19 ноября в 20:29

Как вам песель?)

Меня много• 19 ноября в 20:30
Красунчик - є що погладити :)
автор Стриптизерка • 19 ноября в 20:30
Ответ дляМеня много
Красунчик - є що погладити :)
Мне тоже понравился
автор Стриптизерка • 19 ноября в 20:31
Ответ дляМеня много
Красунчик - є що погладити :)
И дом оставлять не страшно😃
Сама не знаю• 19 ноября в 20:31
Красивый волкодав)) Маленькие вообще как мишки)
Сама не знаю• 19 ноября в 20:32
Ответ дляСтриптизерка
И дом оставлять не страшно😃
Только выгуливать надо с лопатой для снега
автор Стриптизерка • 19 ноября в 20:32
Ответ дляСама не знаю
Ну это само собой, гамно некрасиво оставлять
Ms. Похвала• 19 ноября в 20:33
Я одразу подумала про те, скільки відер йому варити. Та ну нафіг.
Меня много• 19 ноября в 20:33
Автор , ваша чи думаєте про таку породу ?
автор Стриптизерка • 19 ноября в 20:33
Ответ дляМеня много
Думаю
Сама не знаю• 19 ноября в 20:33
Ответ дляСтриптизерка
Вообще мне больших собак жалко, они мало живут(( Очень часто проблемы с суставами..
автор Стриптизерка • 19 ноября в 20:34
Ответ дляСама не знаю
Я мелких не понимаю, они глупые
Я погнала• 19 ноября в 20:34
Ответ дляСтриптизерка
И дом оставлять не страшно😃
Він же зовсім домашній, видно що лякливий, не начений.
Єдина Країна• 19 ноября в 20:34
Ответ дляMs. Похвала
У знакомых ньюфаундленд съедал 5ти литровое ведерко по объему))
Божа кульбабка• 19 ноября в 20:35
Я проти утримання тварин в неволі, особливо великих. Це вам просто «погладити», а йому треба харчування, навантаження, соціалізація, розмноження. Тварини хворіють, а ви не знаєте, як допомогти.
Сама не знаю• 19 ноября в 20:35
Ответ дляСтриптизерка
Я мелких не понимаю, они глупые
Почему? От зверя зависит и породы тоже + надо дрессировать всех, маленьких, больших. Я всех люблю, все хорошие.
автор Стриптизерка • 19 ноября в 20:36
Ответ дляБожа кульбабка
А кто написал, что кормить или часто гулять помногу не будет?
ХвилювАллочка• 19 ноября в 20:37
У нас такий був (був вже у чоловіка, коли ми познайомилися), неймовірний був пес.
Фенте Фря• 19 ноября в 20:38
Думала вы про Польский
Деловитая• 19 ноября в 20:39
Ответ дляМеня много
Красунчик - є що погладити :)
І біля чого погрітись
Божа кульбабка• 19 ноября в 20:40
Ответ дляСтриптизерка
Скільки годин в день ви готові на це присвятити реально? Ви не працюєте? Кошти на утримання, медичне обслуговування, транспортування за потреби? В мене був пес 18 років. Середній. Останню третину життя носила на руках.
Деловитая• 19 ноября в 20:40
Ответ дляСама не знаю
Та так обожнюю німців
Божа кульбабка• 19 ноября в 20:41
Ответ дляСтриптизерка
Я мелких не понимаю, они глупые
Беріть з вулиці, ті набагато умніші та більш живучі.
ХвилювАллочка• 19 ноября в 20:41
Ответ дляБожа кульбабка
Питання лише у коштах? Чому Ви думаєте, що люди плюють на собак? У нашого було все, я його навіть на аджіліті возила.
Мию вікна у мороз• 19 ноября в 20:43
Ответ дляСтриптизерка
Я мелких не понимаю, они глупые
Не правда.
Глупые хозяева, которые не считают нужным воспитывать и обучать
Банан-барабан• 19 ноября в 20:43
простите, я только спросить Песель это разговорное или есть такое слово в украинском языке?
Божа кульбабка• 19 ноября в 20:44
Ответ дляХвилювАллочка
Я так не думаю. Але треба все зважити тверезо й на перспективу найближчих років. Кошти це суттєва частина. Нормальне харчування коштовне зараз.
Мию вікна у мороз• 19 ноября в 20:44
Ответ дляСтриптизерка
И дом оставлять не страшно😃
Если собака не обучена охране территории, она бесполезна в качестве охранника дома
Мию вікна у мороз• 19 ноября в 20:46
Ответ дляБожа кульбабка
И ооочень-очень часто с нестабильной нервной системой,которая даже в паре с кинологом не корректируется до идеала.
Мию вікна у мороз• 19 ноября в 20:46
Милый собачка. Мосол на кресле особенно прекрасен
Кумедний ґудзик• 19 ноября в 20:48
Люблю великих собак, вони розумні. У моєму дитинстві був такий, як брат і друг мені. Він єдиний назавжди в серці. Це ще і велика відповідальність власника, тому я по котам, бо ні жилплоща, ні час, ні кошти не дозволяють німця, кане корсо, чи ще когось подібного. Правда, кіт у мене специфічний, мейн-кун)