ЗновЗдоров• 20 ноября 2025
Замовлення з Європи Ukrainian Express
Дівчата, хто вже замовляв через їх нову платформу? Можна взагалі з ними працювати зараз?
Белая котичка• 20 ноября 2025
Ответ дляКашпо
а в новом кабинете по европе надо регистрироваться заново???
Я зайшла під тим самим паролем, і логіном, що і на ЮЕ, але в мене не працюють кабінети. Вище пані написала, що в неї працює.
На привозе• 20 ноября 2025
Все розумію, але напоркуа таку дебільну назву придумали? Якщо не оформляєш сам доставку, а скидаєш дані для продавця то напевно кожен другий заплутається в числово-буквеній абракадабрі (а саме так виглядає з точки зору іноземця)
Кашпо• 20 ноября 2025
Ответ дляНа привозе
да, дебильное название, с цифрами, как фринет в свое время изменил на о3
Кашпо• 20 ноября 2025
У період переходу до роботи з новим партнером (3AXID) та інтеграції баз даних, функціонал мобільної версії для клієнтів, які здійснюють доставку з ЄС та Великобританії, буде тимчасово обмежено. Просимо використовувати повну версію кабінету через веб-браузер до окремого повідомлення про відновлення мобільного застосунку.
Кашпо• 20 ноября 2025
у них сохранились даже мои запити, вот сегодня - завтра планировала делать заказ из Польши и Франции, буду пробовать. Новая почта очень дорого, мист терпеть не могу
Кашпо• 20 ноября 2025
но у меня пропали все закази которые не отслеживаются по Польше, по Франции есть
Добротная• 20 ноября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Там зараз їх сайт не працює, вони пропонують перейти на іншу доставку, якийсь Захід, хз що то за платформа.
Це таж шарашкіна контора.
Я пішла від них.
США на ює замовляю, Європу на інших.
Я пішла від них.
США на ює замовляю, Європу на інших.
Добротная• 20 ноября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
НП набагато дорожча ніж був ЮЕ.
Від 5 кг навіть дешевша, до того і швидше.
Спілий баклажан• 20 ноября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Я попала как раз на этот переход. Трек в только после обращения , что бывало на на юэ. А так достааили все как обычно
naxodki_youtube• 20 ноября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Адреси складів ті самі в Європі?
крім Великобританії
ЗновЗдоров
• 20 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Все працює. Зараз відкритий кабінет
Не можу зайти в кабінет, пише, що працюємо над оновленням сайту.