Стешк@• 20 ноября в 16:05

Ви ЗА?

Нашумілі фігуранти не підпадають під відповідальність, бо їх лишають громадянства, тому вони спокійно виїжджають за кордон і уникають кари.

Було б справедливо, якби цивільних людей, які не складали присягу захищати свій народ, а натомість ловлять на вулицях, не відправляли насильно на фронт, а давали альтернативу: позбавлення громадянства і безперешкодний виїзд закордон або в окоп захищати країну.

Одразу б відсоток мотивованих виріс би дуже суттєво. І це було б розумно.

Як гадаєте, проголосуйте і прокоментуйте, будь ласка, тільки аргументовано, без переходу на особистість, з повагою до опонента.
Зробіть вибір:
вже голосів: 42
ПРОТИ
Мають воювати найманці
Argesha• 20 ноября в 21:05
Ответ дляВетерВполе
Ну подумаешь сжигал людей в печах то такое
Його Сталін змусив. Такі умови створив.
Як от зараз Путін змушує тцкашників людей викрадати й катувати, а мандіча красти як не в себе
ВетерВполе• 20 ноября в 21:06
Ответ дляHonda-
Гитлеру служил сам Бандера.
Тот который петух
Honda-• 20 ноября в 21:09
Ответ дляВетерВполе
Тот который петух
Ну а кто еще будет служить Гитлеру?)
kissaniya• 20 ноября в 23:15
Ответ длявиктория7аас
Это маркер ’свой’. После чего можно писать всё. И все скакуны типа вас отлично всё хавают. Не нужно тут другимделать тоже самое.

Вы тоже за хуйло обиделись?