В Одесі групу вебкамщиць приговорили до умовного терміну і постановили знищити секс-іграшки та 57 фалоімітаторів, — рішення суду
Дівчата мають знищити свій "бойовий інвентар":
📍20 пристроїв для інтимних ігор;
📍57 фалоімітаторів;
📍5 батогів;
📍2 кляпи;
📍2 шкіряні маски.
Жінки визнали провину і розкаялися, потужні рішення, потужних судів
📍20 пристроїв для інтимних ігор;
📍57 фалоімітаторів;
📍5 батогів;
📍2 кляпи;
📍2 шкіряні маски.
Надо было всех поставить на учет в ТЦК и отправить в войска.
Olenka_bum• 20 ноября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Для підтримання бойового духу?
У вас така активність на форумі, енергія так і світить. Ви дасте фору любій вебкамщиці в ініціативі
Ответ дляOlenka_bum
Для підтримання бойового духу?
Дать белые халаты и отправить в госпитали
Ответ дляuma
Я вообще не пойму за что теток наказывают. Никому зла не делают, кому надо смотрит и платит. Зачем это запрещать… это древнейшая профессия, пережившая всех и все…
Они не платят налог на наружный женский половой орган