Хомо_сапиенс• 21 ноября в 16:44

Розлучення і судовий збір

Коли подавала заяву оплатила судовий збір,суд виніс рішення сплатити суд.збір відповідачу мені.Як це працює?Що робити маю я?
Привіт з ботойбіччя• 21 ноября в 16:45
Він повинен вам їх повернути
Черпак_для_фантазий• 21 ноября в 16:46
Ви можете взяти виконавчий лист і здати його до виконавчої служби, як стягувач, а боржник вам на рахунок оплатить ці витрати
Але це за вашим бажанням
автор Хомо_сапиенс • 21 ноября в 16:49
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Він повинен вам їх повернути
Я це розумію...але як він про це дізнається?🤔і я щось маю робити для цього?У рішенні ж нема мого рахунку банківського і я ж у заяві про розлучення не вказувала з нього стягнути..
автор Хомо_сапиенс • 21 ноября в 16:51
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Але це за вашим бажанням
А де брати виконавчий лист?У виконавчій службі?Звідки виконавча служба знає про це?Їм суд повідомив?🙄
Черпак_для_фантазий• 21 ноября в 16:52
Ответ дляХомо_сапиенс
Ні, в суді. Пишете окрему заяву: прошу видати виконавчий лист в такій-то справі. Потім з виконавчим йдете в викнслужбу за місцем проживання боржника. Потрібно мати реквізити свого рахунку для подачі заяви до виконслужби. Врахуйте, що там ще є дні прийому (як в суді, так і ДВС). Мої клієнти зазвичай не отримують в таких справах виконавчий лист, бо більше часу витратять, ніж вихлопу з цього.
Черпак_для_фантазий• 21 ноября в 16:54
Ответ дляХомо_сапиенс
Судові витрат покладаються на програвшу сторону, навіть якщо ви не просили, це відповідно до норм ЦПК
автор Хомо_сапиенс • 21 ноября в 16:56
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ок,значить йти за цим в суд,зрозуміло.А свідоцтво про розлучення теж в суді брати чи тільки рішення це?
автор Хомо_сапиенс • 21 ноября в 16:58
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ну йому ж борг буде ,якщо у виконавчу занести?Та ще й борг по аліментах....
БолеИменее• 21 ноября в 17:05
Ответ дляХомо_сапиенс
Свідоцтво зараз не дають. Рішення суду це і є ваш документ про розлучення. Суд має подати ці дані до рагсу, але краще проконтролювати цей момент, бо іноді доводиться самостійно йди до рагсу з судовим рішенням.
автор Хомо_сапиенс • 21 ноября в 17:14
Ответ дляБолеИменее
Дякую щиро за відповіді
Я не чарівниця вам• 21 ноября в 18:31
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А хто при розлучені програвши сторона?