Лівий Локіть• 21 ноября в 19:45

Чоловік на гормонозамісній терапії

У кого чоловік колить тестостерон?Мій сдав,виявився дуже низький показник-8,при мінімальній нормі 15.Йому 52 роки.Відчував слабкість,апатію,відсутність енергії,мотивації.Зараз все покращилось.Але став трохи дурнуватий,імпульсивний,повірив в себе,вважає себе красавчиком,став задивлятись на всіх підряд жінок,типу як вони на нього реагують🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️.Поділіться лише ті,у кого чоловік на такій терапії.Я якось не знаю шо викине,він типу такий молодий-озорний,але тупий наче.Недавно комплімент дівчині сказав,мачо)))Мені неприємно все це,а кинути вже не вмовлю
автор Лівий Локіть • 21 ноября в 21:37
Ответ дляКредитная
Тут и врачи бывают не в теме, назначают абы шо и потом не особо вникают.. А тут сам себе назначил.. Непонятно вообще надо ли оно ему.. И нормальное ли для него это его ’улучшение’. Потому как по описанию у него переизбыток, а не норма. Плюс какой именно тестостерон он сдавал? Свободный, общий? Что с остальными анализами? В чем причина низкого? В ожирении? Как долго он в таком весе?
Как бы уколы не панацея, он же будет их вечно колоть, он вообще как себе это представляет в дальнейшем?
Знаєте скільки я цих питаннь задавала,він робить і не радиться,мене лякає це все.Надлишок ,так,млже бути,бо він наче в тонусі якомусь,спить вночі мало.Здавав і вільний і загальний,гематокрит,пса,холестерин.Сказав шо 8 тест це дуже мало,нижче нижньої границі.Вага така років 20 вже була,але стан апатії,поганого настрою,дратівливості погіршувався,йому було все важко робити.Як став колоти,йому сподобалось ,що захотів рухатись,схуднути,працювати..Мене не чує,що я хвилююсь за все
автор Лівий Локіть • 21 ноября в 21:38
Ответ дляКредитная
Как раз повышенный тестостерон на нее и влияет негативно. Тут может быть одно лечишь - другое калечишь.
Справді?Може збільшити розміри її ?
Кредитная• 21 ноября в 23:43
Ответ дляЛівий Локіть
Тогда тут ничего особо не поделаешь, если словами до него не доходит и ваше мнение не авторитетное..
А на счет простаты, да может. Но там и др. есть нюансы. В первую очередь, качество гормона, кто производитель и т.д. формы разные есть..
Даже уже многим известный тироксин по-разному на людей влияет, производителя подбирают, а тут уколы. В общем, вам совет поменьше нервничать, хоть это и тяжело но в ваших же интересах, вы свое дело сделали, говорили, предупредили. Не можете же свой мозг положить ему..
автор Лівий Локіть • 22 ноября в 00:19
Ответ дляКредитная
Дякую Вам за підтримку!❤️
Бавовнятко• 22 ноября в 18:00
Ответ дляЛівий Локіть
Доречі секрет простати теж здають,з самої залози
Але не на psa